صلیب سرخ مبلغ 250 هزار فرانک برای خرید دستگاه اکسیژن به هلال احمر اهدا کرد

در آوریل امسال هم کمیته بین المللی صلیب سرخ مبلغ 500 هزار فرانک سوئیس را برای تامین تجهیزات حفاظت شخصی برای بیماران خاص و همچنین اقلام غذایی برای اقشار آسیب پذیر به جمعیت هلال احمر ایران اهدا کرده بود
صلیب سرخ مبلغ 250 هزار فرانک برای خرید دستگاه اکسیژن به هلال احمر اهدا کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین و به نقل از ایسنا، دومین مرحله کمک مالی کمیته بین المللی صلیب سرخ به مبلغ 250 هزار فرانک سوئیس به جمعیت هلال احمر ایران برای تهیه و تامین تجهیزات اکسیژن درمانی بیماران مبتلا به کرونا تخصیص می یابد. جمعیت هلال احمر ایران و نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در ایران طی بیانیه ای مشترک اعلام کردند: مبلغ 250 هزار فرانک اهدایی کمیته بین المللی صلیب سرخ به یکی از برنامه های در حال اجرای جمعیت هلال احمر ایران برای تهیه تجهیزات خانگی اکسیژن بیماران مبتلا به کرونا تخصیص خواهد یافت تا امکان درمان در منزل برای بیماران فراهم شود. 
 
همکاری هلال احمر و صلیب سرخ در واکنش به شیوع کرونا
باربارا ریتزولی رئیس نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در تهران در خصوص این کمک اظهار داشت: کارکنان و داوطلبان جمعیت هلال احمر ایران از آغاز شیوع این بیماری در فوریه سال گذشته در خط مقدم مبارزه با کووید 19 بوده اند. این کمک از طرف کمیته بین المللی صلیب سرخ حرکتی کوچک و متواضعانه برای تقدیر و حمایت از جمعیت هلال احمر ایران است و ما امیدواریم بتواند در تلاش های بشردوستانه این جمعیت در کمک به بیماران مفید باشد. 
 
بنا بر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در دوماه گذشته، کمیته بین المللی صلیب سرخ و جمعیت هلال احمر ایران به عنوان شرکای نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و به منظور واکنش به شیوع همه گیری کووید 19، در زمینه توزیع تجهیزات محافظت شخصی، مواد ضدعفونی کننده دست و بروشورهای آموزشی درباره کووید 19 برای مهاجران افغانستانی در مرز دوغارون و استان سیستان و بلوچستان و همینطور برای مرزنشینان در 5 استان غربی کشور، همکاری های خود را گسترش دادند. 
 
 
در آوریل امسال هم کمیته بین المللی صلیب سرخ مبلغ 500 هزار فرانک سوئیس را برای تامین تجهیزات حفاظت شخصی برای بیماران خاص و همچنین اقلام غذایی برای اقشار آسیب پذیر به جمعیت هلال احمر ایران اهدا کرده بود. 
 

امتیاز 4.86/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه