سه شنبه، 5 مهر، 1401 | Tuesday 27th of September 2022
۰۳:۳۹
اجتماعی - کد خبر : 1331
دوشنبه، ۲۵ آذر، ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

شکایت دانشجویان از علی مطهری

شکایت تعدادی از دانشجویان از علی مطهری بابت سخنرانی اش در روز 13 آبان

شکایت دانشجویان از علی مطهری

به دلیل شکایت تعدادی از دانشجویان از علی مطهری بابت سخنرانی اش در روز 13 آبان، وی بزودی در برابر هیئت نظارت بر رفتارنمایندگان حاضر شده و به ارائه توضیحات لازم خواهد پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، در حاشیه جلسه علنی مجلس شورای اسلامی که امروز تشکیل شد، محمد جواد جمالی نوبندگانی سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در جمع خبرنگاران گفت: آقای رحیمی جهان آبادی نماینده  تربت جام در نطق خود به تابعیت آقای کریمی قدوسی اشاره کرده بود. با شکایت نماینده مشهد، قرار شد برای ارائه توضیحات از آقای رحیمی دعوت کنیم تا در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان حاضر شوند.

وی افزود:  آقای علی مطهری در روز 13 آبان در یکی از دانشگاه ها سخنرانی انجام داده که تعدادی از دانشجویان در خصوص اظهارات وی شکایتی مطرح کرده اند. قرار شد از آقای مطهری برای ارائه توضیحات به اعضای هیئت دعوت شود.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی از بهروز بنیادی نماینده کاشمر بابت اظهاراتش در خصوص استفاده از رانت بعضی از اعضای هیئت علمی برای تحصیل فرزندانشان، شکایت کرده بود.

هیئت بررسی کرد و تشخیص داد که اظهارات نماینده کاشمر مغایر با وظایف نمایندگی نیست. در نتیجه این پرونده مختومه اعلام شد. همچنین وزارت ارتباطات هم از خانم حمیده زرآبادی نماینده قزوین شکایتی مبنی بر افترا و تشویش اذهان عمومی ارائه کرده بود. برهمین اساس قرار شد از خانم زرآبادی برای ارائه توضیحات دعوت کنیم.

سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در ادامه به شکایت نیروی انتظامی از آقای مصطفی ذوالقدر نماینده میناب و دعوت از وی برای ارائه توضیحات  اشاره کرد و گفت: گویا آقای ذوالقدر در جایی اظهاراتی در خصوص مبارزه با قاچاق داشته که نیروی انتظامی آن را توهین و افترا به این ارگان دانسته است.

همچنین تعدادی از ائمه جمعه شهرهای لارستان از اظهارات جمشید جعفرپور اظهار شکایت کرده بودند ولی هیئت اظهارات وی را برخلاف وظایف نمایندگی اش تشخیص نداد.

نماینده فسا افزود: وزارت اطلاعات در رابطه با پرونده ترور دانشمندان هسته ای شکایتی از آقای محمود صادقی مبنی بر برگزاری جلساتی با مظنونان قبلی و دادن قولهای خلاف واقع و افشای بعضی از مطالب طبقه بندی شده، ارائه کرده که هیئت در حال بررسی آن است.

همچنین نیروی انتظامی از آقای عبدالحمید خدری شکایت کرده بود که هیئت اظهارات وی را برخلاف وظایف نمایندگی تشخیص نداد.

وی با اشاره به شکایت وزیر نفت از آقای علی اکبر کریمی نماینده اراک گفت: به دستور هیئت با آقای زنگنه مذاکره کرده و گزارش آن را ارائه دادم و هیئت برای تصمیم گیری نهایی جلسه ای تشکیل خواهد داد. در خصوص درخواست هیئت رئیسه مجلس مبنی بر بررسی نطق آقایان گلمرادی و جاسمی نمایندگان ماهشهر و کرمان که منجربه ایجاد تشنج در مجلس شد نیز هیئت از آنها برای ارائه توضیحات دعوت به عمل آورد.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز سه شنبه، 5 مهر، 1401
داستان تشکیل حزبی که جمهوری اسلامی را به قدرت رساند
تحلیلگر ایران زمین
داستان تشکیل حزبی که جمهوری اسلامی را به قدرت رساند

شهید باهنر معتقد است افزایش آزادی حاصل از انقلاب و کار حزبی قوی راست‌ها و چپ‌ها، روحانیون ارشد و عالیرتبه را به فکر ایجاد یک حزب متمرکز اسلامی انداخت و اینگونه بود که حزب جمهوری اسلامی در روز 29 بهمن 1357 تشکیل شد.

معادله چندمجهولی حمله به سلمان رشدی و برجام/ دست های پشت پرده فعال شده اند/ سیاست داریوش به ما چه می گوید؟
تحلیلگر ایران زمین
معادله چندمجهولی حمله به سلمان رشدی و برجام/ دست های پشت پرده فعال شده اند/ سیاست داریوش به ما چه می گوید؟

سیاستی که توسط مخالفان برجام پیش گرفته شده سیاستی تاریخی و مرموز است که پیش از این بارها به کار رفته و می‌توان نام آن را «سندرم داریوش» گذاشت. سندرمی که ردپای آن در حمله به سلمان رشدی هم دیده می‌شود.