گزیده اخبار :

شهر لیسبون میزبان ادامه لیگ قهرمانان به صورت متمرکز

بازی های لیگ قهرمانان بانوان اروپا هم در اسپانیا به صورت متمرکز برگزار می شود
شهر لیسبون میزبان ادامه لیگ قهرمانان به صورت متمرکز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، منابع خبری معتبر اروپایی از جمله شبکه اسکای اسپورت و نشریه بیلد اعلام کردند که اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) ظرف چند روز آینده خبر تغییر شیوه برگزاری ادامه بازی های فصل جاری رقابت های لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را اعلام خواهد کرد. 
 
  • لیسبون پرتغال به عنوان شهر محل بازی های متمرکز انتخاب شد

بر اساس این ادعا، یوفا باتوجه به محدودیت زمانی که برگزاری مسابقاتش دارد، چاره ای جز برگزاری آنها به صورت متمرکز ندارد. از این رو نهاد حاکم بر فوتبال قاره سبز، نه تنها فینال بلکه تمامی بازی های مراحل قبل از آن(از یک چهارم نهایی به بعد) را هم به صورت تک حذفی و در یک محل برگزار می کند،( شیوه ای مشابه به بازی های جام جهانی و جام ملت های اروپا). شهر لیسبون که یکی از کم خطرترین پایتخت های اروپایی از نظر میزان ابتلا به ویروس کرونا بوده هم از سوی یوفا به عنوان محل برگزاری متمرکز بازی های لیگ قهرمانان انتخاب شده است.
 
استادیوم شهر لیسبون
 
  • آلمان و اسپانیا میزبان لیگ اروپا و لیگ قهرمانان بانوان
البته بازی های باقیمانده از دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی از جمله بازی یوونتوس و لیون و مصاف بارسلونا_ناپولی به شیوه قبل و در ورزشگاه های تورین و نیوکمپ برگزار خواهد شد. همین داستان برای رقابت های لیگ اروپا و لیگ قهرمانان بانوان اروپا هم تکرار خواهد شد به طوری که پس از مشخص شدن همه تیم های صعودکننده از مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا، مابقی بازی های این تورنمنت در آلمان انجام می شود، بازی های لیگ قهرمانان بانوان اروپا هم در اسپانیا به صورت متمرکز برگزار می شود.  
 

امتیاز 4.67/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه