شرایط تماشای «خروج» در آخرین ساعات تغییر کرد

اکران اینترنتی فیلم سینمایی خروج از فردا یکشنبه ۲۴ فروردین ساعت ۲۰ در حالی آغاز می‌شود که زمان مجاز هر نوبت تماشای فیلم از ۲۴ ساعت به ۶ ساعت کاهش یافت.
شرایط تماشای «خروج» در آخرین ساعات تغییر کرد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، با شیوع کووید_19 در سراسر جهان کلیه فعالیت‌های فرهنگی و هنری به حالت تعلیق درآمدند. این تصمیم جهت حفظ جان شهروندان و جلوگیری از شیوع بیشتر پاندمی کووید_19 گرفته شد. ازآنجا که هنوز هیچ دارویی برای درمان یا پیشگیری از ابتلا به این ویروس به صورت رسمی اعلام نشده است، لذا محققان و متخصصان همچنان بر لزوم فاصله‌گذاری فیزیکی تاکید دارند. این امر خود موجب افزایش اوقات فراغت افراد شده است. به همین دلیل بسیاری از مراکز فرهنگی و هنری، به صورت داوطلبانه خدمات خود را رایگان یا با نخفیف‌های قابل توجهی در اختیار عموم قرار دادند.

در پی این اقدام ابراهیم حاتمی کیا نیز یکی از فیلم فیلم‌های اکران نشده خود را با نام«خروج» جهت تماشا در اینترنت قرار داد.   

در حال حاضر با وجود آنکه 24 ساعت مانده به اکران اینترنتی فیلم سینمایی «خروج» به منظور حفظ کپی رایت، جلوگیری از انتشار غیرقانونی و حمایت از مولف و صاحب اثر  مدت زمان نمایش فیلم برای کاربران پس از خرید، از ۲۴ ساعت به ۶ ساعت تغییر کرد.

 مخاطبان «سینمای آنلاین» می‌توانند این فیلم را  ساعت ۲۰ روز یکشنبه ۲۴ فروردین از سرویس وی‌اودی فیلیمو تماشا کنند.

«خروج» بیستمین اثر ابراهیم حاتمی ‌کیا است که در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد که در این اثر  فرامرز قریبیان، پانته آ پناهی ها، کامبیز دیرباز، سام قریبیان، محمدرضا شریفی نیا، گیتی قاسمی، جهانگیر الماسی به عنوان بازیگران اصلی به ایفای نقش پرداختند.

در خلاصه داستان آمده است: این فیلم زندگی گروهی پنبه‌کار شهرستانی را روایت می‌کنند که محصول‌شان بر اثر بارش شدید باران آب خورده و وعده هایی که به آنها داده شده، پوچ درآمده این گروه تصمیم می‌گیرند برای اعتراض به وضعیت شان نزد هیات دولت در نهاد ریاست جمهوری بروند.

کاربران با پرداخت  مبلغ ۱۲ هزار تومان  می‌توانند برای تماشا و خرید به فیلیمو مراجعه کنند.

امتیاز 3.16/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه