پنجشنبه، 6 مهر، 1402 | Thursday 28th of September 2023
۰۵:۵۸
فناوری - کد خبر : 2084
يكشنبه، ۱۳ بهمن، ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

شبکه اجتماعی لاین ارز دیجیتالی عرضه می کند

اگر لاین موفق به عرضه ارز دیجیتالی لینک شود می تواند فرمول دستیابی به موفقیت در بازار رقابتی ارز های دیجیتالی را به دیگر شرکت ها ارائه کند.

شبکه اجتماعی لاین ارز دیجیتالی عرضه می کند


بسیاری از شبکه های اجتماعی تلاش می کنند تا درآمد های خود را از راه های مختلف افزایش دهند که یکی از این راه ها عرضه ارز دیجیتال می باشد. شبکه اجتماعی لاین هم که مدتی قبل سیستم ارز دیجیتال لینک را راه اندازی کرده بود قصد دارد آن را در بازارهای آمریکا و ژاپن عرضه کند.

 


این ارز دیجیتالی به وسیله پیام رسان ژاپنی لاین در اوایل سال 2018 عرضه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته بود، هرچند به خاطر موانع امنیتی که در قوانین ژاپن و آمریکا وجود داشت ارز دیجیتال لینک نتوانست به طور کامل در اختیار کاربران قرار گیرد. البته باید به این موضوع هم توجه داشت که لاین ارز دیجیتالی خود را در قالب برنامه ای مجزا به نام "بیت باکس" عرضه کرده بود و در بستر تکنولوژی بلاک چین فعالیت می کرد. از این رو یکی از شرکت های تحت نظر لاین به نام LVC که مسئولیت عرضه لینک را نیز بر عهده دارد با رایزنی هایی که با مقامات ژاپنی انجام داد موفق شد آنها را به عرضه ارز دیجیتال لیمک در ژاپن راضی کند. لاین برای انجام این کار مجبور شد تا با صرافی های ارز دیجیتال ژاپن مذاکره کند تا مجوز های لازم جهت عرضه ارز دیجیتالی را کسب نماید.


شرکت LVC درحال آماده سازی برای عرضه لینک در ژاپن بوده و تاریخ آن را در آینده ای نزدیک اعلام می کند، اقدامات لاین مشابه اقداماتی است که تلگرام با ارز گرم و فیسبوک با ارز لیبرا انجام داده بودند. دلیل اصلی عرضه این ارز دیجیتالی هم درآمدزایی هرچه بیشتر با استفاده از کاربران است، البته در این راه مشکلاتی به وجود می آید که عرضه این ارز دیجیتالی را مختل می کند. مثلا تلگرام برای عرضه ارز دیجیتالی گرم با سازمان اوراق بهادار آمریکا مشکلاتی پیدا کرد، با این وجود اگر لاین موفق به عرضه ارز دیجیتالی لینک شود می تواند فرمول دستیابی به موفقیت در بازار رقابتی ارز های دیجیتالی را به دیگر شرکت ها ارائه کند.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار فناوری
پربیننده‌ترین اخبار فناوری
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز پنجشنبه، 6 مهر، 1402
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد
تحلیلگر ایران زمین
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد

ربات Chat GPT این روزها سروصدای بسیاری به راه انداخته و بسیاری از علاقه‌مندان به این حوزه، هر روز مشغول چت کردن با رباتی هستند که با شما حرف می‌زند، راهنمایی‌تان می‌کند و حتی کارهایتان را با سرعتی باورنکردی انجام می‌دهد؛ آن هم تا حدی زیادی رایگان!