شنبه، 2 مرداد، 1400 | Saturday 24th of July 2021
۱۶:۲۸
ورزشی - کد خبر : 4052
سه شنبه، ۳۰ ارديبهشت، ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸

سوریه جنگ زده می تواند اما ایران نمی تواند!

آیا ایران از ویتنام و با سوریه جنگ زده کمتر است که نتواند پروتکل های بهداشتی را برای ادامه لیگ رعایت کرده و بازی ها را برگزار کند؟.

سوریه جنگ زده می تواند اما ایران نمی تواند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، پس از کش و قوس های فراوان بالاخره ستاد ملی مبارزه با کرونا و سازمان لیگ برای ادامه رقابت های لیگ برتر تصمیم گرفتند. قرار بر این شده تا تمرینات تیم ها از سوم خرداد و با رعایت پروتکل های بهداشتی آغاز شود و دیدارهای لیگ هم از اواخر خرداد شروع خواهد شد. در این بین اما برخی از باشگاه ها که به شدت مخالف ادامه لیگ بودند و با تصمیم بر ادامه لیگ نتواستند حرف خود را بر کرسی بنشانند، اینبار بحث های تازه ای را مطرح کردند.

ایران فاقد امکانات بهداشتی لازم برای ادامه لیگ است

باشگاه های معترض این بحث را مطرح کرده اند که ایران فاقد ابزار و امکانات لازم برای رعایت پروتکل های بهداشتی جهت ادامه لیگ برتر است، آنها معتقدند شرایطی که در آلمان برای ادامه بوندسلیگا حاکم بوده را در ایران نداریم و از این رو نمی توان موارد بهداشتی را رعایت کرد. 

از سوی دیگر ، پرسپولیسی ها که موافق ادامه لیگ برتر بودند در فضای مجازی این بحث را به جریان انداخته اند که مخالفان برگزاری ادامه لیگ نباید چنین مواردی را مطرح کرده و ایران را ناتوان جلوه می دادند، چراکه حتی کشورهای ضعیف تر از ایران در بحث امکانات بهداشتی هم قرار است با همین شرایط لیگ های خود را ادامه دهند. 

لیگ کشورهای مختلف آسیایی به زودی ادامه خواهد یافت

گفتنی است به جز چند کشور مانند فرانسه، دیگر لیگ های معتبر دوباره شروع خواهند شد و در لیگ های درجه دو آسیایی نیز لیگ های فوتبال به زودی شروع می شود. در آسیا کره جنوبی لیگ فوتبال خود را ازسرگرفته و خبرها حاکی از ادامه رقابت ها در کشورهای عربستان، ژاپن، امارات، قطر، چین، سوریه، ویتنام و کویت می باشد. 

ضدعفونی ورزشگاه فولاد آرنا در اسفند ماه

هواداران پرسپولیس هم باتوجه به این خبر در فضای مجازی با کنایه به رقبای خود این بحث را مطرح کردند که آیا ایران از ویتنام و با سوریه جنگ زده کمتر است که نتواند پروتکل های بهداشتی را برای ادامه لیگ رعایت کرده و بازی ها را برگزار کند؟.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز شنبه، 2 مرداد، 1400
کودتای نقاب
علی ثبوت
کودتای نقاب

تیر ماه 1359 با مراجعه یک افسر خلبان به آیت الله خامنه ای و با فاصله چند ساعت بعد ، مراجعه یک عضو نیروی ویژه ارتش به حفاظت اطلاعات تیپ خود ، پرده از کودتایی در حال وقوع برای ضربه زدن به انقلاب ایران برداشته شد.