گزیده اخبار :

سه لژیونر آینده فوتبال ایران از سپاهان به اروپا می روند

بازار فوتبال پرتغال چشم اندازهای خود را روی دنیای پارسی قرار داده است
سه لژیونر آینده فوتبال ایران از سپاهان به اروپا می روند

 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، حضور موفق دو بازیکن ملی پوش تیم ملی در لیگ پرغال باعث شده تا استعدادیاب های این کشور نگاه ویژه ای به بازیکنان ایرانی داشته باشند. در همین زمینه یک سایت ایتالیایی از احتمال افزایش لژیونر های ایرانی در لیگ پرتغال خبر داد، به گفته این سایت سه بازیکن از تیم سپاهان زیرنظر پرتغالی ها قرار دارند و به احتما زیاد راهی لیگ این کشور خواهند شد. 
 
  • چشم انداز لیگ پرتغال روی بازیکنان ایرانی
در گزارش این سایت آمده است: بازار فوتبال پرتغال چشم اندازهای خود را روی دنیای پارسی قرار داده است و به نظر می رسد اتفاقات دیگری در آینده برای ایرانی ها قابل پیش بینی باشد. جای تعجب است که حتی دو بازیکن ایرانی قبل از تعطیلی رقابت ها در فهرست 10 گلزن برتر لیگ پرتغال قرار دارند، مهرداد محمدی یکی از تنها نکات مثبت در این فصل تیم آوس بود که 7 گل زد و 6 پاس گل را نیز فراهم کرد. 
 
 
در ادامه این گزارش به مهدی طارمی بازیکن تیم ریوآوه پرداخته شده است: طارمی در تابستان سال گذشته با استعداد خوبی که داشت به ریوآوه ملحق شد، سرمربی تیم تاثیر خوبی روی بازیکنانش داشت و مهدی طارمی کسی بود که بیشترین نفع را برد و با 8 ل زده در لیگ بازیکن موثر تیمش لقب گرفت. 
 
  • لیگ قهرمانان آسیا زیرنظر پرتغالی ها
در پایان این گزارش از زیرنظر داشتن لیگ قهرمانان آسیا توسط استعدادیاب های پرتغالی خبر داده که بازیکنان سپاهان از جمله نفرات مدنظر هستند. بازیکنانی چون پیام نیازمند، سروش رفیعی و به ویژه محمد محبی با دقت زیادی از سوی پرتغالی ها رصد می شوند و آینده خوبی برای بازی در لیگ های اروپایی دارند. 
 
 

امتیاز 3.8/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه