گزیده اخبار :

سعید محمد از اصولگرایان اعلام برائت کرد

برنامه ما این است با همان شعار شایسته سالاری از همه ظرفیت های کشور استفاده کنیم.
سعید محمد از اصولگرایان اعلام برائت کرد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا که برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 1400 از این قرارگاه استعفاء کرد، در روزهای اخیر فعالیت های انتخاباتی خود را به صورت نامحسوس آغاز کرده است.

درحالی که پیش از این بسیاری از فعالان رسانه ای و سیاسی ، سعید محمد را یکی از گزینه های جبهه اصولگرایان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری می دانستند اما محمد با انتشار یک پیام ویدئویی درباره نحوه حضورش در انتخابات خرداد ماه از وابستگی به جریان اصولگرایان اعلام برائت کرد.

وی در این پیام ویدئویی اظهار داشت:

بنده به صورت مستقل وارد شدم و هیچ گونه وابستگی و ارتباطی با هیچ جریان سیاسی نداریم و اتفاقا دوای درد کشور را یک هویت فراجناحی برای کشور می دانیم.

محمد افزود: با توجه به اینکه جریانات سیاسی عموما ناکارآمدی خودشان را نشان دادند، برنامه ما این است با همان شعار شایسته سالاری از همه ظرفیت های کشور استفاده کنیم.

هر کسی که دلش برای ایران اسلامی عزیز بتپد ما سعی می کنیم در این چارچوب آن را بگنجانیم و استفاده کنیم ، اصل بر این است که گفتمان انقلابی و ولایی را قبول داشته باشند. بنابراین همین کافی است تا ان شاءالله بتوانیم از ظرفیت های همه استفاده کنیم.  

 

امتیاز 5/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه