پنجشنبه، 3 تير، 1400 | Thursday 24th of June 2021
۱۹:۳۴
دوشنبه، ۲۷ ارديبهشت، ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۴

سعید جلیلی کاندید پوششی رئیسی می شود؟

کشور بنگاه نیست که سرمایه هایمان را به حراج بگذاریم بلکه باید روی سرمایه های خود حساب باز کنیم

سعید جلیلی کاندید پوششی رئیسی می شود؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، سعید جلیلی برای دومین دوره در انتخابات ریاست جمهوری حضور پیدا کرده است. او که در انتخابات سال 92 با وجود رقبای سرسخت شانسی برای پیروزی نداشت اینبار هم تصور می شد با آمدن سیدابراهیم رئیسی پا به عرصه نگذارد اما ظاهرا قرار است به عنوان کاندیدای پوششی ایفای نقش کند.

این داوطلب ریاست جمهوری پس از ثبت نام در انتخابات در جواب این پرسش که گفته می شود کاندیدای پوششی برای رئیسی خواهد بود و در ازای معاون اول شدن کنار خواهد کشید، اظهار داشت: عرصه انتخابات عرصه حضور نامزدها برای ارائه برنامه هایشان و جلب اعتماد مردم است.

جبهه انقلاب سعی در اقدامات هم افزا دارند

جلیلی در ادامه گفت: این اصل اساسی است که هر نامزدی باید مورد توجه قرار گیرد، در 8 سال تحت عنوان "دولت سایه" سایه به سایه تحولات کشور را دنبال کردیم و برای موضعات مختلف و اولویت های اصلی کشور، راه حل ها و پاسخ هایی را که از نظر ما بی طرف و قابل دفاع است پیدا کردیم.

این برنامه را به مردم عزیزمان ارائه خواهیم داد ، البته جبهه انقلاب و کسانی که همفکر و همسو هستند یقینا در این تصمیم سعی خواهند کرد که این مسیر و اقداماتی را که دنبال می کنند را به شکلی هم افزا دنبال کنند.

وزیر سابق امور خارجه در پایان بیان کرد: اینکه بعضا اظهاراتی از سوی برخی نامزدهای محترم مطرح می شود بسیار قابل تامل است، ما باید برای 4 سال آینده مبتنی بر 8 سال گذشته برنامه داشته باشیم. کشور بنگاه نیست که سرمایه هایمان را به حراج بگذاریم بلکه باید روی سرمایه های خود حساب باز کنیم و با برنامه داشتن این سرمایه ها را ارتقا دهیم.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار سیاست
پربیننده‌ترین اخبار سیاست
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...