سرمربی آرسنال و ستاره چلسی به ویروس کرونا مبتلا شدند

امروز نشستی اضطراری در سازمان لیگ فوتبال انگلستان برگزار خواهد شد تا در مورد امکان ادامه رقابت ها تصمیم گیری شود.
سرمربی آرسنال و ستاره چلسی به ویروس کرونا مبتلا شدند


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، مایکل آرتتا سرمربی تازه وارد آرسنال به کرونا مبتلا شده و در قرنطینه قرار خواهد گرفت. باشگاه آرسنال با صدور بیانیه ای این خبر را تائید و اعلام کرد که همه اعضای تیم آرسنال به مدت 2 هفته در قرنطینه خواهند بود، آخرین تماس بازیکنان با سرمربی در روز سه شنبه بود که برای دیدار با منچسترسیتی زیر نظر او تمرین می کردند. البته دیدار آرسنال با منچستر سیتی بخاطر ترس از کرونا لغو شد، مثبت شدن تست آرتتا و قرنطینه بازیکنان این تیم دردسر بزرگی برای این تیم در ادامه رقابت ها به وجود خواهد آمد.


پس از دیدار آرسنال و المپیاکوس در لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد که رئیس باشگاه یونانی به کرونا مبتلا شده است ، از این رو دیدار دو تیم آرسنال و سیتی بخاطر تماس بازیکنان آرسنال با وی لغو شد. اما آرتتا هیچ تماسی با او نداشته و ابتلای سرمربی آرسنال به کرونا از طریق دیگری بوده است، آرتتا در بیانیه باشگاه آرسنال گفت که: واقعا ناراحت کننده است، من بعد از اینکه متوجه شدم حالم خوب نیست تست کرونا دادم و مثبت اعلام شد، با این وجود به محض اینکه اجازه داده شود در تمرینات حاضر می شوم.

 


اما شنیده می شود ستاره جوان و 19 ساله تیم چلسی "هادسون اودوی" هم به کرونا مبتلا شده است، ادوی نخستین بازیکن در لیگ جزیره است که به این بیماری مبتلا می شود. ابتلای این بازیکن موجب تعطیلی تمرینات چلشی شده و این باشگاه تمامی افرادی که در دو هفته اخیر با وی در ارتباط بودند را قرنطینه خواهد کرد. لیگ جزیره تنها لیگ اروپایی بود که مسابقات طبق روال عادی ادامه داشت و از تعویق یا بدون تماشاگر شدن بازی ها خبری نبود، امروز نشستی اضطراری در سازمان لیگ فوتبال انگلستان برگزار خواهد شد تا در مورد امکان ادامه رقابت ها تصمیم گیری شود.

 

امتیاز 2.86/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه