گزیده اخبار :

سردار آزمون در اوج؛ حالا وقت ترک روسیه فرا رسیده است

سردار آزمون سالهاست که از برترین بازیکنان شاغل در روسیه بوده و هر سال خبر انتقال او به تیم های مطرح تر به گوش می رسد . حالا باید دید که در پایان این فصل سردار باز هم در زنیت خواهد ماند یا خیر؟
سردار آزمون در اوج؛ حالا وقت ترک روسیه فرا رسیده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین ، سردار آزمون دیشب در بازی زنیت مقابل مسکو عملکردی فوق العاده داشت و حالا به نظر می رسد که تیمهای بزرگتر از زنیت در لیگ های معتبرتر خواهان سردار هستند.

در بازی حساس تیم های اول و دوم لیگ برتر روسیه تیم های زنیت و لوکوموتیو مسکو در حالی به مصاف هم رفتند که پیروزی زنیت می توانست قهرمانی این تیم را تا حدود زیادی قطعی کند و برتری لوکوموتیو این تیم را به قهرمانی امیدوار می کرد.

اما نقش اول این بازی کسی نبود جز سردار آزمون ، مهاجم خوش نقش تیم ملی ایران در این بازی موفق شد سه گل به ثمر برساند و یک هت تریک به یاد ماندنی ثبت کند تا با 19 گل در صدر جدول گلزنان لیگ برتر روسیه قرار بگیرد.

زیوبا هم تیمی سردار نیز در این بازی دو گل به ثمر رساند تا با 16 گل در تعقیب سردار آزمون برای کسب عنوان آقای گلی رقابتها باشد.زنیت این بازی را با برتری شش بر یک به پایان رساند و در فاصله چهار هفته به پایان بازیها اختلاف 9 امتیازی با تیم دوم ایجاد کرده است.

 نمایش های  فوق العاده سردار در هفته های گذشته باعث شده است که دوباره شابعه انتقال آزمون به تیم های مطرح سر زبان ها بیفتد.والنسیا و سویا تیم های بودند که پیش از این برای جذب آزمون تلاش کرده بودند اما حالا به نظر می رسد که رم ایتالیا جدی ترین باشگاه خواهان سردار در نقل و انتقالات خواهد بود.باشگاه رم در اخر فصل فونسکا را اخراج خواهد کرد و ساری از شانس بالایی برای هدایت این تیم برخوردار است و سردار گزینه ساری برای تقویت خط جمله گرگها خواهد بود.

امتیاز 5/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه