سراج برای فرشتگان سلامتی می‌خواند

قطعه موسیقایی «فصل عاشقی» حاصل همخوانی و همسرایی حماسی – عاشقانه حسام‌الدین سراج، فاضل جمشیدی، مجید مظفری، علیرضا بهرامی، محسن غلامی و گروهی از نوازندگان، به پرستاران و پزشکانی تقدیم شد.
سراج برای فرشتگان سلامتی می‌خواند

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، با شیوع ویروس کرونا در سراسر دنیا، کادر درمان تمام کشورها با ایثار و جان‌فشانی به حمایت و دفاع از جان مردم برخاستند و با رشادت‌هایی که از خود نشان دادند، توانستند به‌خوبی از هم‌میهنان خود دفاع کنند.

در ایران نیز کادر درمان با پشتکار و تلاش خستگی ناپذیر به این مهم همت گماشت. طبق آمارهای اعلام شده، بیش از یکصد نفر از کادر درمانی کشور در مواجهه با ویروس کرونا جان خود را از دست داده و حدود هشتصد نفر از آنان نیز به این ویروس مبتلا شده‌اند.

به پاس این فداکاری قطعه موسیقایی «فصل عاشقی» همزمان با حلول عید سعید فطر، به شهیدان و ایثارگران جبهه سلامت تقدیم شده است، حسام‌الدین سراج و فاضل جمشیدی همخوانی کرده‌اند و مجید مظفری (بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر) برای نخستین‌بار شعر دکلمه کرده است.

شعر این اثر را علیرضا بهرامی سروده و میکس و مسترینگ موسیقی نیز برعهده محسن غلامی بوده است. در اثر موسیقایی «فصل عاشقی» که به ابتکار بنیاد شهید و امور ایثارگران تولید شده است، این نوازندگان همکاری داشته‌اند: سامان محمد نبی (ویلن)، علیرضا احمدی (تار و سه‌تار)، حسین رودگر (گیتار و خط درامز)، مهدی عیوقی (دف) و رؤیا باقرزاده (سنتور و تار باس). بهروز کاشی‌ساز نیز صدابرداری اثر را برعهده داشته است.

امتیاز 3.29/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه