گزیده اخبار :

رویارویی تیم ملی با تیم برانکو بعد از پایان لیگ برتر

سرمربی کروات تیم ملی امیدوار است پس از برگزاری لیگ با عمان دیداری تدارکاتی داشته باشند
رویارویی تیم ملی با تیم برانکو بعد از پایان لیگ برتر

 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، هرچند دیدار دوستانه تیم ملی با عمان که قرار بود در خرداد ماه برگزار شود به دلیل همه گیری ویروس کرونا لغو شد اما انجام این دیدار دوستانه به قوت خود باقی است. فدراسیون فوتبال طبق برنامه فیفا متوجه شد که رقابت های انتخابی جام جهانی 2022 قطر در ماه های مهر و آبان سال جاری دنبال خواهد شد، از این رو با فدراسیون فوتبال عمان توافق کرده که قبل از شروع آن رقابت ها با تیم برانکو دیدار کند. 
 
  • تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی برای برگزاری این دیدار
این پیشنهاد مورد موافقت فدراسیون فوتبال عمان قرار گرفته و دیدار دوستانه دو تیم در تهران و پیش از شروع رقابت های انتخابی جام جهانی 2022 برگزار خواهد شد. هر دو تیم برای برگزاری این دیدار بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید دارند، قرار است این دیدار بدون حضور تماشاگران و در ورزشگاه آزادی برگزار شود، همچنین تیم عمان با پروازی اختصاصی برای برگزاری این بازی وارد تهران خواهد شد.
 
ایران-عمان ؛ جام ملتهای 2019
  • برگزاری تمرینات تیم ملی پس از پایان لیگ برتر
تمرینات تیم ملی کشورمان و تیم عمان ماه هاست که به دلیل همه گیری ویروس کرونا متوقف شده است، قرار است در پایان مرداد ماه و با پایان بازی های لیگ برتر اسکوچیچ تمرینات تیم ملی را آغاز کند. سرمربی کروات تیم ملی امیدوار است پس از برگزاری لیگ با عمان دیداری تدارکاتی داشته باشند تا با شناخت خوبی که از تیم به دست می آورد برای دیدار های پیش رو آماده شود.
 

امتیاز 3.69/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه