پنجشنبه، 3 تير، 1400 | Thursday 24th of June 2021
۱۹:۴۸
سه شنبه، ۴ خرداد، ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۸

رونمایی طیف متفاوتی از هواپیما ها و پهپادها در رزمایش سپر آسمان 1400 ارتش

فرمانده نیروی هوایی ارتش: جنگ الکترونیک نیاز به اشراف اطلاعاتی از سامانه های دشمن دارد

رونمایی طیف متفاوتی از هواپیما ها  و پهپادها در رزمایش سپر آسمان 1400 ارتش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: در رزمایش جنگ الکترونیک سپر آسمان 1400، طیف متنوعی از هواپیماها و پهپادهای نیروی هوایی ارتش در رزمایش جنگال شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیر نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: همانطور که می دانید جنگ های آینده بیشتر جنگ های الکترونیک خواهد بود و با توجه به این موضوع ما از تجهیزات متنوعی در حوزه جنگال در نیروی هوایی ارتش بهره مند هستیم و تجهیزات متنوع جنگ الکترونیک را بر روی انواع هواپیماها نصب می کنیم.

وی افزود: جنگ الکترونیک نیاز به اشراف اطلاعاتی از سامانه های دشمن داشته و ما در طول سال به طور مرتب رصد اطلاعاتی را انجام داده و پس از دریافت اطلاعات لازم برمبنای آنها طرح‍ ریزی‍های مناسب را انجام می‍دهیم.

امیر نصیرزاده در ادامه با اشاره به تولید و ارتقای سامانه های پیشرفته جنگ الکترونیک نیروی هوایی ارتش توسط جوانان متخصص این حوزه در صنایع دفاع و نیروی هوایی ارتش گفت: ما در رزمایش ها، این سامانه ها را مورد تست و ارزیابی قرار داده و عملکرد آنها را برای شرایط جنگ برنامه ریزی می کنیم.

وی تصریح کرد: در رزمایش جنگ الکترونیک سپر آسمان 1400، چهار پایگاه نیروی هوایی ارتش شرکت فعال داشته و تعداد متنوعی از هواپیماهای جنگی و سبک و طیف وسیعی از پهپادها و هواپیماهای بدن سرنشین نهاجا نیزکه سامانه های جنگال بر روی آنها نصب شده بود در مراحل مختلف این رزمایش حضور پیدا کردند.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار مانورها و رزمایش ها
پربیننده‌ترین اخبار مانورها و رزمایش ها
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...