دوشنبه، 7 خرداد، 1403 | Monday 27th of May 2024
۰۴:۱۴
اجتماعی - کد خبر : 1994
سه شنبه، ۰۸ بهمن، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

روحانی تصفیه خانه هفتم آب تهران را افتتاح کرد

روحانی: امروز بعد از دو سال شدیدترین تحریم و فشار اقتصادی بر مردم عزیز کشور ما، مردم دلاورانه ایستادگی می‌کنند.

روحانی تصفیه خانه هفتم آب تهران را افتتاح کرد

دکتر حسن روحانی، درآیین بهره برداری از طرح های صنعت آب و برق استان تهران در شهرستان پاکدشت اظهارداشت: آرزوها و آرمانهای بلندتری در این دولت داشتیم اما به رغم فشارهای دشمنان، از امید و آرزوهایمان عقب نشینی نمی کنیم و برای رفاه و سعادت مردم و رشد و تولید و گسترش عدالت در کشور، بی وقفه به تلاش های خود ادامه خواهیم داد.

وی افزود: سال ۱۳۹۴ خدمت شما رسیدیم برای افتتاح واحد اول در همین جا که‌ آن روزها ما نگرانی شدیدی برای آب مردم تهران داشتیم و  اگر این واحد آن روز افتتاح نمی شد ما در تابستان ۹۵ دچار مشکل اساسی در بخش بزرگی از جنوب شرق تهران می‌شدیم.

روحانی گفت: امروز بعد از چهار سال شاهد افتتاح واحد دوم هستیم و این تصفیه خانه در هر ثانیه ۵ متر مکعب آب بهداشتی و سالم را به جمعیت بزرگی در حدود ۲ میلیون نفر در جنوب و شرق تهران، ورامین، پاکدشت پیشوا، باقرآباد و روستاها و شهرهای این منطقه آبرسانی می کند.

رییس دولت دوازدهم خاطرنشان کرد: امروز بعد از دو سال شدیدترین تحریم و فشار اقتصادی بر مردم عزیز کشور ما، مردم دلاورانه ایستادگی می‌کنند.

 ترامپ می گفت سه ماه دیگر کار جمهوری اسلامی تمام است 

 وی اظهارداشت: درست است که در این دو سال زندگی سخت شده و  شرایط، شرایطی بوده غیرقابل پیش بینی بوده برای همه مردم عاقل دنیا. تمام عقلای دنیا تمام کشورها و تمام مسئولین کمتر فکر میکردند دولتی که ادعای تمدن و دموکراسی و حقوق بشر می کند بخواهد یک پیمان و معاهده و توافق را زیر پا بگذارد و ظلم و ستم نسبت به این ملت بزرگ ۸۳ میلیون جمیت داشته باشد و ظلمش هیچ حد و مرزی نداشته باشد.

 انتخابات بر قدرت ملی ما تاثیرگذار است 

روحانی افزود: ما در آستانه یک انتخابات بسیار مهم و بزرگ ملی قرار داریم. در آغاز ماه اسفند و در دوم اسفند که امیدواریم همه مردم ما پای صندوق‌ آرای بیایند و شرکت و تلاش کنند چرا که این انتخابات بر سیاست‌های منطقه‌ای و جهانی و قدرت ملی ما تاثیرگذار است. اگر هم اشکالی در گوشه و کناری می‌بینیم که بعضی‌ها ممکن است مسیر را کمی خطا رفته باشند، ‌ هم باید نصیحت کنیم و هم باید بگذریم و هم باید هدف بلندمان را از یاد نبریم و آن حضور در صحنه انتخابات است که باید به پای صندوق آرا بیاییم.

باید از تخیلات و توهمات کودکانه فاصله بگیریم

روحانی افزود: البته دستگاه‌های تبلیغاتی ما، کم کاری دارند. ما باید برای مردم شرح بدهیم که در این شرایط سخت و مشکل، چگونه همه دست به دست هم داده‌اند. ما باید از این تفکرات و تخیلات و توهمات کودکانه کمی فاصله بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: برخی‌ها عنوان می‌کنند، برخی از طرح‌ها را نباید توضیح بدهیم چرا که دولت محبوب و قوی می‌شود. دولت مگر چه کسی هست که بخواهد محبوب یا قوی شود؟ دولت، خادمان، نوکران و نمایندگان ملت هستند.

رییس جمهوری عنوان کرد: گاهی وقت‌ها حرف کاملا ناصحیحی بیان می‌شود که، این نماینده مجلس، نماینده وکیل المله است یا وکیل الدوله است. اگر زمان رژیم گذشته بود، می‌گفتیم وکیل المله، وکیل الدوله و این حرف صحیح بود. اما امروز که دولت منتخب مردم است و از را مردم برخاسته و با رای مردم سرکار آمده از بنیان این حرف غلط است. وکیل المله وکیل الدوله است و وکیل الدوله وکیل‌المله

 
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز دوشنبه، 7 خرداد، 1403
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد
تحلیلگر ایران زمین
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد

ربات Chat GPT این روزها سروصدای بسیاری به راه انداخته و بسیاری از علاقه‌مندان به این حوزه، هر روز مشغول چت کردن با رباتی هستند که با شما حرف می‌زند، راهنمایی‌تان می‌کند و حتی کارهایتان را با سرعتی باورنکردی انجام می‌دهد؛ آن هم تا حدی زیادی رایگان!