گزیده اخبار :

رسمی : قرار داد دی بروین با منچستر سیتی تا سال 2025 تمدید شد

دی بروین حالا دیگر یکی از بهترین بازیکنان دنیا به حساب می آید و هر سرمربی آرزو دارد این ستاره بلژیکی را در تیمش داشته باشد
رسمی : قرار داد دی بروین با منچستر سیتی  تا سال 2025 تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین و به نقل از وب سایت رسمی  باشگاه منچستر سیتی قرارداد کوین دی بروین با این تیم تا پایان سال 2025 تمدید شد ، قرارداد قبلی هافبک 29 ساله بلژیکی  با سیتیزن ها تا پایان سال 2023 بود و حالا سیتی مطمئن است که این هافبک خوش نقش را تا سال 2025 در اختیار خواهد داشت.

 دی بروینه  که از سال 2015 در باشگاه شهر منچستر حضور دارد در باره تمدید قرار داد خود گفت :

بهتر از این نمی شود ، من بسیار خوشحال هستم از سال 2015 که به منچسترسیتی پیوستم، ح این احساس را داشتم که در خانه هستم ، هوراداران همیشه در کنار من  بوده اندا منچستر سیتی عطش موفقیت و رسیدن به عناوین قهرمانی را دارد و  برای من در این راه همه چیز فراهم است و این علت اصلی تمدید قرار دادم بوده است  در بهترین باشگاه دوران فوتبالم بازی می کنم و صادقانه حس می کنم که چیزهای بهتری در راه است. 

دی بروین در باره تاثیر حضور پپ گواردیولا روی نیمکت سیتی گفت :

 من و گواردیولا نگاه مشترکی به فوتبال داریم  داشتن رابطه خوب با مربی خیلی مهم است. اکنون تمرکز من روی داشتن یک پایان خیلی خوب روی فصل جاری است.نتایجی که تیم گرفته است تا به اینجا عالی بوده است  اما بهتر است این نتایج عالی تا پایان فصل هم ادامه داشته باشد.

دی بروین از سال 2015  در تیم سیتی حضور دارد و در این مدت موفق شده است برای سیتیزن ها  در 265 بازی 65 گل و 105 پاس گل به ثمر برساند همچنین دی بروین در حال حاضر در ترانسفر مارکت 100 میلیون یورو قیمت دارد و یکی از ارزشمندترین بازیکنان دنیا به حساب می آید.

امتیاز 5/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه