رئال مادرید 3-1 لیورپول، لیگ قهرمانان قلمرو رئالی ها

کلوپ اگر می خواهد دوباره تا مراحل پایانی لیگ قهرمانان پیش برود باید به بازیکنانش بفهماند که اشتباه در مقابل رئال مادرید تاوان سختی خواهد داشت.
رئال مادرید 3-1 لیورپول، لیگ قهرمانان قلمرو رئالی ها

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، دریکی از شب های خاطره انگیز لیگ قهرمانان دو تیم رئال مادرید و لیورپول در ورزشگاه دی استفانو به مصاف هم رفتند. بعد از اوج گیری کرونا و به دلیل انجام تعمیرات در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو رئالی ها در ورزشگاه دی استفانو از رقبا میزبانی می کنند ،برای شاگردان زیدان اما به نظر فرقی نمی کند در کدام ورزشگاه بازی کنند، لیگ قهرمانان تخصص آنهاست.

هر دو تیم با مصدومان زیادی پای به این بازی گذاشتند، تیم مادریدی، راموس، واران و هازارد را به علت مصدومیت در اختیار نداشت و زیدان مرکز خط دفاعی را به ناچو و میلیتانو سپرده بود و آسنسیو و وینیسیوس و بنزما هم در نبود هازارد در خط حمله به میدان رفته بودند. در لیورپول اما کلوپ روزهای سختی را می گذراند، فن دایک، جو گومز، هندرسون و ماتیپ همچنان مصدوم هستند و مرد آلمانی  مرکز خط دفاعی را به به فیلیپس و اوزان کاپاک سپرده بود و در نبود هندرسون فابینیو میانه ی میدان را در اختیار داشت فیرمینیو هم بازی را از روی نیمکت آغاز کرده بود و نبی کیتا جای تیاگو را در ترکیب اصلی گرفته بود.

یکی از شاهکارهای پرز در دوران مدیریتش خرید کروس از بایرن مونیخ با تنها 20 میلیون یورو بوده است. در دقیقه26 هافبک خوش نقش آلمانی پاس قطری زیبایی را برای وینیسیوس ارسال کرد و وینیسیوس پس از یک کنترل زیبا دروازه بکر را باز کرد تا رئالی ها یک بر صفر پیش بیفتند. وینیسیوس در بهترین زمان  ممکن گلزن شده است.

تنها یازده دقیقه بعد از گل اول ، آسنسیو گل دوم را به ثمر رساند:

 اشتباه الکساندر آرنولد در پاس به عقب باعث شد آسنسیو توپ را بگیرد و با حرکتی زیبا بکر را فریب دهد و گل دوم را به ثمر برساند. رئالی ها تاکنون از اشتباهات لیورپولی ها سود زیادی برده اند. کاریوس را یادتان هست؟

نیمه اول با برتری دو بر صفر مادریدی ها به پایان رسید بازی ضعیف لیورپولی ها باعث شد کلوپ در همان نیمه اول و در دقیقه 41 نبی کیتا را  تعویض و به جای او تیاگو را وارد باری کند.

در دقیقه51 بالاخره موتور شاگردان کلوپ روشن شد. صلاح توپ را در محوطه جریمه در اختیار گرفت و گل اول لیورپول را با ضربه ای زمینی به ثمر رساند.

گل سوم رئال اما کار لیورپول را تمام کرد.

حرکت خوب مودریچ و پاس او با  ضربه وینیسیوس همراه شد و این بار نوبت آلیسون بکر بود که اشتباه کند و توپ وارد دروازه لیورپول شد.

رئالی ها پس از این پیروزی با روحیه ای عالی به مصاف بارسلونا خواند رفت و در حالی که جنگ قهرمانی در لالیگا بالا گرفته است این دیدار بسیار تعیین کننده خواهد بود. شاگردان کلوپ حالا دست خالی به بندر لیورپول باز میگردند و تک گل صلاح اندک امید آنها در بازی برگشت خواهد بود، کلوپ اگر می خواهد دوباره تا مراحل پایانی لیگ قهرمانان پیش برود باید به بازیکنانش بفهماند که اشتباه در مقابل رئال مادرید تاوان سختی خواهد داشت.

 

امتیاز 0/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه