شنبه، 1 آبان، 1400 | Saturday 23rd of October 2021
۱۴:۳۷
سیاست - کد خبر : 3684
پنجشنبه، ۱۱ ارديبهشت، ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

دیدار و گفتگوی محمد جواد ظریف و وزیر امور خارجه کوبا

وزیر امور خارجه کشورمان امروز با وزیر امور خارجه کوبا دیدارو گفتگو کرد و سپس در تماس تلفنی با وزرای امور خارجه پاکستان، افغانستان و ترکمنستان به بحث و تبادل نظر پرداخت.

دیدار و گفتگوی محمد جواد ظریف و وزیر امور خارجه کوبا

وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و کوبا در خصوص آخرین تحولات روابط دو جانبه، تحریم‌های یک جانبه و غیر قانونی آمریکا علیه کشورهای مستقل و همکاری‌های علمی و پزشکی دو کشور به ویژه در زمینه مبارزه با کرونا گفت وگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین به نقل از اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان امروز با وزیر امور خارجه کوبا دیدار و گفتگو کرده و سپس طی تماس تلفنی با وزرای خارجه افغانستان، پاکستان و ترکمنستان در خصوص آخرین تحولات و روابط دو جانبه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

محمد جواد ظریف و برونو رودریگز پاریلا وزیر امور خارجه کوبا، امروز درارتباط با  تحکیم روابط دو جانبه، تحریم‌های یکجانبه و غیر قانونی آمریکا علیه کشورهای مستقل و همکاری‌های علمی و پزشکی دو کشور به ویژه در زمینه مبارزه با کرونا باهم دیدار و گفتگو کردند.

در ادامه تماس ها و رایزنی های وزیر امور خارجه ایران،  وی امروز در تماسی تلفنی با حنیف اتمر سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی افغانستان در خصوص آخرین تحولات روابط دو جانبه، فرآیند تفاهم سیاسی در افغانستان، مبارزه با شیوع کرونا و سایر مسائل مشترک بین دو کشور به بحث و تبادل نظر پرداخت.

 محمد جواد ظریف پیش از ظهر امروز نیز درگفت وگویی تلفنی با شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان در مورد  آخرین تحولات منطقه، گسترش و تحکیم روابط دو جانبه، مبارزه با شیوع کرونا، تحریم ها و آخرین تحولات سیاسی در افغانستان رایزنی و تبادل نظر کردند.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار سیاست
پربیننده‌ترین اخبار سیاست
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز شنبه، 1 آبان، 1400
از تلاش کردن اجتناب می کنید؟ در آینده بیشتر رنج خواهید کشید
حسین قلاب دوز
از تلاش کردن اجتناب می کنید؟ در آینده بیشتر رنج خواهید کشید

زمانی که کار هایتان را به تعویق می اندازید و از تلاش کردن اجتناب می کنید، شما انتخاب می کنید که اکنون کمتر رنج ببرید تا بعدا بیشتر رنج ببرید. برخی اوقات زمان زیادی طول می کشد تا شما آن رنج را تجربه کنید، اما هیچ وقت آن رنج از بین نمی رود.