دوشنبه، 10 بهمن، 1401 | Monday 30th of January 2023
۲۰:۴۵
سیاست - کد خبر : 540
شنبه، ۰۶ مهر، ۱۳۹۸ - ۹:۰۰

دفاع دنباله دار شریعتمداری از حسن روحانی

بعد از سخنرانی رییس جمهور در سازمان ملل، حسین شریعتمداری از اظهارات روحانی دفاع کرد و در ادامه این دفاع در سرمقاله امروز کیهان از آن یادداشت دفاع کرد.

دفاع دنباله دار شریعتمداری از حسن روحانی

به گزارش گروه سیاسی ایران زمین، حسین شریعتمداری در مورد بازتاب یادداشتی با عنوان «آقای روحانی، دست‌مریزاد» با اشاره به این که بسیاری از افراد از آن یادداشت به عنوان «آزاداندیشی کیهان» یاد کرده بودند که نشان دهنده این است که کیهان حزبی و قبیله‌گرا نیست.

وی با اشاره به این که این یادداشت واکنش های منفی هم در پی داشته و برخی این کار را شایسته ندانسته بودند،  برای رفع شبهه توضیحاتی  ارائه داد تا نقد آنان بی پاسخ نماند.

شریعتمداری در ادامه با اشاره به این که تعدادی از طرفداران آقای روحانی، تقدیر کیهان از سخنان وی را «تعجب‌آور» دانسته و گفته یا نوشته‌اند «چه عجب که فلانی برای یک بار هم که شده از روحانی تقدیر کرده است»! گفت که کدامیک از مواضع قابل قبول آقای روحانی را سراغ دارند که کیهان به آن انتقاد کرده باشد؟ و نوشت که تا کنون انتقادات کیهان به مواضع و عملکرد آقای روحانی هر جا که بوده ناوارد نبوده است و اگر بوده بجا بوده.

وی با اشاره به ابهام برخی در مورد آنکه عملکرد روحانی با مواضعی که در سخنرانی سازمان ملل طرح کرده‌اند همخوانی نداشته و به علاوه اگرچه سخنان ایشان از موضع انقلاب بود ولی در سفر نیویورک برخوردها و مواضع ناشایسته‌ای داشته‌اند که دیدار با سران سه کشور فرانسه و انگلیس و آلمان از این موارد بوده نوشت: این موضوع که مواضع روحانی در سخنرانی یاد شده با برخی از مواضع و عملکرد ایشان همخوانی نداشته است در یادداشت کیهان به صراحت مطرح شده و در مورد دوم هم در یادداشت کیهان این اقدام را اهانت به مردم ایران دانسته است.

مدیر مسئول کیهان در ادامه تاکید کرد که حال روحانی با دیدگاه‌های قبلی فاصله گرفته، بنابراین این انتقاد به یادداشت کیهان وارد نیست.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار سیاست
پربیننده‌ترین اخبار سیاست
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز دوشنبه، 10 بهمن، 1401