درخواست کانون کارگردانان سینمای ایران مبنی بر توقف تولید فیلم و سریال

کانون کارگردانان سینمای ایران از تهیه کنندگان و کارگردانان پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی در حال فیلمبرداری خواست برای حفظ سلامتی خود و عوامل فیلم‌ها، پروژه‌هایشان را متوقف کنید.
درخواست کانون کارگردانان سینمای ایران مبنی بر توقف تولید فیلم و سریال

به گزارش پایگاه تحلیلی و خبری ایران زمین، پس از شیوع بیناری کرونا که توسط ویروس کووید_19 به وجود می‌آید، بسیاری از مراکز فرهنگی و تفریحی در جهت حفظ سلامت هم‌وطنان و کارکنان خود، فعالیت خود را به حالت تعلیق درآوردند. این تصمیم در حالی اتخاذ شد که در حال حاضر تنها راه پیشگیری از ابتلا به این بیماری، جلوگیری از شیوع آن با رعایت بهداشت فردی و اجتماعی است.

گفتنی است در پی این تصمیمات، مدارس و دانشگاه‌ها نیز فعالیت خود را یا متوقف کردند و یا در کلاس‌های مجازی به آن پرداختند.

در این راستا، کانون کارگردانان سینمای ایران در تازه ترین اطلاعیه خود با توجه به خطر شیوع کرونا از تهیه کنندگان و کارگردانان پروژه های سینمایی و تلویزیونی خواسته پروژه هایشان را متوقف کنند.

متن درخواست کانون کارگردانان سینمای ایران به شرح زیر است:

با توجه به اعلام مکرر مسئولان وزارت بهداشت مبنی بر اینکه قطع زنجیره انتقال کرونا تنها از طریق قرنطینه میسر است و با استناد به گزارش نگران کننده کارگروه مورد اعتماد و فعال مدیریت بحران کرونا در سینما، کانون کارگردانان سینمای ایران از تمامی تهیه کنندگان محترم و کارگردانان عزیز درخواست می نماید جهت حفظ سلامتی خود و عواملشان هر چه سریع تر نسبت به تعطیلی پروژه های سینمائی و تلویزیونی اقدام کنند.

تعهد کاری عوامل این پروژه ها قابل تحسین است ولی سلامت این عزیزان و خانواده های آنها مهم تر است و مسئولیت هرگونه اتفاق ناخوشایند به نام تهیه کنندگان و کارگردانان ثبت خواهد شد.

امتیاز 4.27/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه