دوشنبه، 27 دي، 1400 | Monday 17th of January 2022
۱۶:۲۱
ورزشی - کد خبر : 3766
سه شنبه، ۱۶ ارديبهشت، ۱۳۹۹ - ۷:۰۰

درخشان: بیانیه کانون مربیان ناقص پخش شده است

اگر بتوانیم بدون حضور تماشاگران و با رعایت مسائل بهداشتی لیگ را ادامه دهیم خوب است

درخشان: بیانیه کانون مربیان ناقص پخش شده است


حمید درخشان پیشکسوت تیم ملی و یکی از اعضای کانون مربیان فوتبال در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی درباره بیانیه ای که کانون مربیان امروز مبنی بر توقف لیگ منتشر کرده است گفت: به نظرم این بیانیه به صورت کامل به چاپ نرسیده و باعث ایجاد یک سری شبهات شده است، ما تماس های مکرری با مربیان لیگ و کارشناسان گرفتیم و هرکدام به نوبه خودشان نظراتی ارائه کردند. برخی افراد موافق توقف لیگ بودند و برخی دیگر مخالفت خود را اعلام کردند.

 

  • پنج راهکار را برای ادامه لیگ برتر مطرح کردیم


درخشان با اشاره به اینکه در آن بیانیه پنج راهکار هم ذکر شده است اظهار داشت: اینکه ما راهکاری نداشته باشیم درست نیست، پیشنهاد اول ما برگزاری ادامه لیگ بدون حضور تماشاگران بود. پیشنهاد دوم هم این بود که اگر بنا شد لیگ ادامه پیدا نکند، هیچ تیمی سقوط نکرده و دو تیم هم از لیگ اضافه شوند تا در فصل بعد 18 تیم حضور داشته باشند، ما در گذشته هم با این تعداد تیم توانسته ایم لیگ را برگزار کنیم.


پیشنهاد سوم این است که در ابتدای فصل بعد 9 بازی این فصل برگزار شود و پس از آن قهرمان را مشخص کنیم، پیشنهاد چهارم این بود که اگر لیگ ادامه پیدا نکرد سازمان لیگ بیاید قهرمان فصل قبل، قهرمان نیم فصل و تیمی که الان در صدر جدول قرار دارد را به عنوان قهرمان اعلام کند.

 

  • اول باید سلامت جامعه را درنظر بگیریم


درخشان درباره نظر خود نسبت به ادامه پیدا کردن لیگ گفت: به نظر من در وهله اول باید سلامتی جامعه و ورزشکاران را درنظر بگیریم، فکر می کنم اگر بتوانیم بدون حضور تماشاگران و با رعایت مسائل بهداشتی لیگ را ادامه دهیم خوب است. ولی اگر نتوانستیم این کار را انجام دهیم باید راهکارهای دیگری را بررسی کرد. متاسفانه پیشنهادات ما مکتوب شد اما در بیانیه چاپ نکردند و باعث ایجاد شبهاتی شد، من پیشنهاد های کانون را به عنوان نائب رئیس دوم این کانون خدمت شما اعلام کردم.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز دوشنبه، 27 دي، 1400
پیدا و پنهان روابط ایران و روسیه
محسن شیرپاک
پیدا و پنهان روابط ایران و روسیه

انتقال اخیر جنگنده های سوخو روسیه برای شرکت درمسابقات هوایی در امارات از طریق حریم هوایی ایران و استفاده پایگاه هوایی شهید نوژه ایران برای بمباران اهداف در سرتاسر سوریه، تحولی جدید و چشمگیر در تاریخ روابط روسیه و ایران است.

نقش روسیه در جنگ ۴۴ روزه آذربایجان و ارمنستان
محسن شیرپاک
نقش روسیه در جنگ ۴۴ روزه آذربایجان و ارمنستان

جنگ دوم ۴۴ روزه قره باغ که در ۶مهر۱۳۹۹ آغاز شد، نه تنها برای ارمنستان و آذربایجان بلکه نقطه عطفی در موازنه سیاسی و نظامی قدرت‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای در گیر در قفقاز جنوبی بود، به ارتقای بیشتر ترکیه به عنوان یک قدرت منطقه‌ای کمک کرد، محدودیت‌هایی را برای نفوذ روسیه در قفقاز ایجاد و میزان علاقه واقعی ایالات متحده، اسرائیل و کشور‌های اتحادیه اروپا را در قفقاز نشان داد.