خروجی های استان تهران مسدود شد

بر اساس مصوبه ی ستادمرکزی مبارزه با کرونای استان تهران خروجی های این استان به جهت ممانعت از مسافرت اهالی تهران مسدود شده است.
خروجی های استان تهران مسدود شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین به نقل از ایرنا، بر اساس اعلام معاونت راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران مسیرهای خروجی تهران بسته شد.

 عادل مصدقی معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران گفت: بر اساس مصوبه ی ستادمرکزی مبارزه با کرونای استان تهران خروجی های این استان به جهت ممانعت از مسافرت اهالی تهران مسدود شده است.  

وی افزود: مسیرهای آزاد راه تهران_ قم محدوده نعل بندان؛ مسیر آزاد راه تهران_ ساوه محدوده عوارضی دوم؛ مسیرتهران_ هراز محدوده آبعلی و مسیرتهران_ مشهد محدوده پلیس راه شریف آباد بسته شده و امکان خروج از این مسیرها برای کسانی که قصد مسافرت دارند، وجود ندارد. همچنین مسیرهای قدیم تهران_ قم؛  مسیر ورامین _ جواد آباد قبل از آزاد راه گرمسار و مسیرتهران_ شمال انتهای آزادگان نیز تا اطلاع ثانوی مسدود است.

معاون راهداری استان تهران خاطرنشان کرد: مسدود شدن این مسیرها بر اساس تصمیمات ستاد مرکزی مبارزه باکرونا استان تهران صورت گرفت وافراد می توانند از طریق سامانه ۱۴۱ در جریان انسداد مسیرهای سایر استان های کشور قرار بگیرند. این  طرح فعلا تا ۱۵ فروردین ماه ادامه خواهد داشت و تمدید و یا لغو آن توسط ستاد مبارزه با کرونا استان تهران انجام خواهد شد.

 

امتیاز 3.61/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه