سه شنبه، 1 تير، 1400 | Tuesday 22nd of June 2021
۰۵:۲۳
شنبه، ۲۴ اسفند، ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۳

خبر تعطیلی 3 روزه آستان قدس رضوی تکذیب شد

حوزه خبری آستان قدس رضوی اعلام کرد، در خصوص حرم مطهر رضوی هیچ نوع تصمیم جدیدی اتخاذ نشده است.

خبر تعطیلی 3 روزه آستان قدس رضوی تکذیب شد

پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین- خبر تعطیلی آستان قدس رضوی که امروز توسط بی بی سی فارسی منتشر شده بود، از سوی حوزه خبری آستان قدس تکذیب شد.

 بی بی سی فارسی امروز در ساعت 11 به وفت تهران خبری مبنی بر تعطیلی 3 روزه حرم امام رضا (ع) در مشهد منتشر کرده است. بر اساس این خبر، آستان قدس رضوی با نصب اطلاعیه هایی اعلام کرده که این مکان زیارتی از روز شنبه 24 اسفند تا دوشنبه 26 اسفند برای شستشو و تنظیف بسته بوده و امکان تشرف و زیارت ضریح برای زائران وجود ندارد. البته در عکسی که ضمیمه خبر منتشر شد، مکان و تاریخ مشخص نیست.

برای کسب اطمینان از صحت این خبر با توجه به زمان انتشار خبر و این که در صورت اتخاذ چنین تصمیمی از سوی مسئولان آستان قدس رضوی، این خبر باید در روزهای گذشته منتشر می شد، با حوزه خبری آستان قدس رضوی و سامانه اطلاع رسانی حرم مطهر رضوی تماس گرفتیم.

سامانه اطلاع رسانی حرم طهر رضوی ضمن تکذیب خبر تعطیلی حرم تاکید کرد که هیچ تغییری نسبت به چند روز گذشته در این خصوص صورت نگرفته است.

یکی از مسئولان حوزه خبری آستان قدس رضوی ضمن تکذیب این خبر گفت: هیچ تصمیمی جدیدی در این خصوص گرفته نشده و مثل چند روزگذشته رواق های حرم بسته بوده و ایستادن و نشستن در فضاهای سربسته ممنوع است. اگر تصمیم جدیدی در این خصوص از سوی مسئولان آستان گرفته شود مطمئنا خیلی سریع در مورد آن اطلاع رسانی صحیح انجام خواهد شد.

 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...