شنبه، 11 آذر، 1402 | Saturday 2nd of December 2023
۱۹:۲۵
اجتماعی - کد خبر : 483
سه شنبه، ۰۲ مهر، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

جعفرزاده می‌گوید که مردم همه نمایندگان را سروته یک کرباس می‌دانند

یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه هرکس برای ما تعیین تکلیف کند و ما هم اطاعت امر کنیم که نمی‌شود، این کوپن‌ها دیگر سوخته است و مردم همه را از یک کرباس می‌دانند. ما باید از ایران و نظام دفاع کنیم، هرکسی هم تخلفی کرده است مملکت قوه قضائیه دارد باید با او برخورد شود.

جعفرزاده می‌گوید که مردم همه نمایندگان را سروته یک کرباس می‌دانند

ایران زمین: یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه هرکس برای ما تعیین تکلیف کند و ما هم اطاعت امر کنیم که نمی‌شود، این کوپن‌ها دیگر سوخته است و مردم همه را از یک کرباس می‌دانند. ما باید از ایران و نظام دفاع کنیم، هرکسی هم تخلفی کرده است مملکت قوه قضائیه دارد باید با او برخورد شود.

به گزارش ایران زمین و به نقل از ایلنا، غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این روزها شاهد هستیم برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اقدام به تخریب دیگر همکاران خود می‌کنند این کار چه تاثیری بر جایگاه نزد مردم و افکار عمومی دارد، گفت: متاسفانه یک همیت سازمانی در بین نمایندگان وجود ندارد. فضای عمومی کلا نسبت به ارکان جامعه دچار سوءتفاهم شده‌اند و دشمن نیز پروژه فسادسازی برای مسئولان را آغاز کرد و متاسفانه بعضی‌ها در این شپیور دمیدند و به یکباره در کشور چو افتاد همه مسئولان از نماینده مجلس، مدیر کل، استاندارش و غیره دزد و فاسد هستند و همه را به توپ بستند.

وی ادامه داد: بعضی‌ها در این میان فکر می‌کنند مظور مردم این‌ها نیستند و به قدری از خودشان مطمئن هستند یا می‌خواهند به گونه دیگری وانمود کنند در صورتی که نمی‌دانند همه ما در یک کشتی هستیم و اگر این کشتی سوراخ شود همه باهم غرق خواهیم شد. شما کامنت‌های مردم را بخوانید، می‌گویند همه شما یک کرباس هستید! درصورتی که همه ما باید از کیان جمهوری اسلامی و نظام دفاع کنیم. بعضی‌ها فکر می‌کنند همه فضای جامعه خراب شده است و باید بگویم انتظارات از مجلس زیاد است و مردم دوست دارند که این نهاد همه کارها را انجام دهد در صورتی که طبق قانون اساسی خانه ملت وظیفه دارد مجوزهایی را به دولت برای انجام این امور بدهد. مجلس حتی نمی‌تواند دولت را مکلف به کاری کند که هزینه و بار مالی دارد. این ذهنیت جامعه هم به این مسئله بازمی‌گردد چون آنان مجلس را انتخاب کردند باید همه کارها را انجام دهند.

 

جعفرزاده ایمن‌آبادی: من از برخی از همکاران خود تعحب می‌کنم که حتی عرف همکاری، سازمانی و اخلاق حرفه‌ای را رعایت نمی‌کنند. اخلاق حرفه‌ای این است که ما یک صنف و یک گروه هستیم، اگر کسی خطایی کرده است سازوکاری وجود که با آن برخورد می‌شود نه این که علیه‌اش مصاحبه کنیم.نایب رییس فراکسیون ایثارگران یادآور شد: بعضی از همکاران ما فکر می‌کنند با تخریب همکارا‌ن‌شان می‌توانند برای خودشان نمدی دست و پا کنند. آی دزد، آی دزد راه می‌اندازند بعد می‌گویند کی بود، کی بود من نبودم در صورتی که فضای عمومی جامعه همه را خراب می‌داند. همانطور که گفتم همه باید از جمهوری اسلامی دفاع کنیم. اینکه هرکس برای ما تعیین تکلیف کند و ما هم اطاعت امر کنیم که نمی‌شود، این کوپن‌ها دیگر سوخته است و مردم همه را از یک کرباس می‌دانند. ما باید از ایران و نظام دفاع کنیم، هرکسی هم تخلفی کرده است مملکت قوه قضائیه دارد باید با او برخورد شود.

 

همکاران اخلاق حرفه‌ای را رعایت کنندوی با اشاره به هجمه‌ها علیه پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ من از برخی از همکاران خود تعحب می‌کنم که حتی عرف همکاری، سازمانی و اخلاق حرفه‌ای را رعایت نمی‌کنند. اخلاق حرفه‌ای این است که ما یک صنف و یک گروه هستیم، اگر کسی خطایی کرده است سازوکاری وجود که با آن برخورد می‌شود نه این که علیه‌اش مصاحبه کنیم. معتقدم کسانی که چنین کاری می‌کنند کوتوله‌های سیاسی هستند که می‌خواهند با ایستادن بر روی جنازه دیگران قدشان بلند شود در صورتی باید بدانند با ایستادن بر روی جنازی کسی قد آدم بلند نمی‌شود.

وی ادامه داد: امیدوارم آن دو نماینده‌ای که تحت تاثیر جو عمومی قرار گرفتند برای آخرت خودشان هم که شده از خانم سلحشوری عذرخواهی و حلالیت بطلبند. بر فرض خدایی ناکرده برادرزاده خانم سلحشوری خطایی هم کرده است و دچار مشکل است به ایشان چه ربطی دارد؟ هرکس مسئول خانواده خودش است من اگر فرزندم را خوب تربیت کنم هنر کرده‌ام چه برسد به تربیت برادرزاده و خواهر زاده! معتقدم این رفتار یک تسویه حساب سیاسی ناجوانمردانه است.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز شنبه، 11 آذر، 1402
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد
تحلیلگر ایران زمین
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد

ربات Chat GPT این روزها سروصدای بسیاری به راه انداخته و بسیاری از علاقه‌مندان به این حوزه، هر روز مشغول چت کردن با رباتی هستند که با شما حرف می‌زند، راهنمایی‌تان می‌کند و حتی کارهایتان را با سرعتی باورنکردی انجام می‌دهد؛ آن هم تا حدی زیادی رایگان!