گزیده اخبار :

جزئیات هم جلسه اندیشی شورا/دیدار با مجمع نمایندگان تهران

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: صحبتهای اولیه برای دیدار با مجمع نمایندگان تهران داشته‌ایم و منتظریم مستقر شوند تا این دیدار انجام شود.
جزئیات هم جلسه اندیشی شورا/دیدار با مجمع نمایندگان تهران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز سه شنبه شورای شهر تهران با اشاره به جلسه هم اندیشی صبح امروز گفت: بحث امروز هم اندیشی درباره باغات بود. سوءتفاهماتی مطرح بود براساس قوانین و آئین نامه‌هایی که در سال‌های اخیر تغییر کرده و جایگزین شده و شفاف نیست و این باعث شده مردم نسبت به روند رسیدگی به پرونده‌های باغات نگرانی‌هایی داشته باشند.

وی ادامه داد: امروز جلسه‌ای برگزار شد و نظر همه کسانی که در این مساله دخیل هستند از جمله شهردار، معاون معماری و شهرسازی و کمیسیون‌های مربوطه و اعضای شورای شهر مطرح شد و بحث‌های خوبی شد و در این جلسه نتایج خوبی گرفتیم.

هاشمی افزود: تعداد پرونده‌هایی که در طول سال رسیدگی می‌شود، تعدادی که رأی می‌گیرد؛ چند درصد باغ و چنددرصد غیرباغ و مدت زمان رسیدن به نتیجه و معطلی مردم و اصلاحات قوانین از جمله مواردی بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت و انشاالله طی ماه‌های آینده نتایج آنها را خواهیم دید.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی در خصوص بازخورد صحبت‌های روزهای اخیرش در خصوص توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی و اثرات آن گفت: باید منتظر باشیم و ببینیم چه فکری می‌توان برای حمل و نقل عمومی در شهرها به ویژه کلانشهرها کرد. در دولت تدبیر و امید انتظار می‌رفت نسبت به حمل و نقل عمومی حساس‌تر باشند و تدبیر بیشتری نسبت به تأمین اتوبوس و واگن برای حمل و نقل عمومی به ویژه در شهر تهران شود.

وی بیان کرد: شاید تأمین همه این مسائل به این دوره مدیریتی نرسد، اما اثرات آن در دولت‌های بعد خواهد بود.

هاشمی در پاسخ به سوالی درباره دیدار با رئیس مجلس یازدهم گفت: بحث‌هایی با هم داشتیم و ان شاالله اقدامات به زودی انجام می‌شود. صحبت‌های اولیه ای نه با آقای قالیباف بلکه با برخی از اعضای نمایندگان تهران داشتیم و منتظریم مستقر شوند و در زمان مناسب دیدار خواهیم داشت.

امتیاز 2.89/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه