گزیده اخبار :

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی آغاز شد

مهلت مجدد برای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی از امروز دوشنبه ۲۵ فروردین آغاز می شود و به مدت سه روز ادامه دارد.
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی آغاز شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، با شیوع کووید_19 اجرای برخی از فعالیت‌های علمی و آموزشی به تعویق افتاد و برخی دیگر تا اطلاع ثانوی تعطیل شدند. در پی شیوع کووید_19 تقویم آزمون کارشناسی ارشد برای کلیه رشته‌ها تغییر کرد. در حال حاضر سازمان سنجش کشور برای هر گروه زمان‌بندی جدید را تهیه و به مرور اعلام می‌کند. داوطلبان با مراجعخ به این سایت یا از طریق منابع معتبر می‌توانند تطلاعات لازم را دریافت کنند.

مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی از امروز دوشنبه  ۲۵ فروردین آغاز می‌شود و تا ۲۷ این ماه ادامه دارد، داوطلبان در زمان تعیین شده می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

 همچنین داوطلبانی که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند و یا داوطلبانی که هزینه ثبت‌نام را پرداخت کرده و کد پیگیری دریافت کرده‌اند ولی به دلیل اتمام مهلت ثبت‌نام نتوانسته‌اند ثبت نام کنند و همچنین کسانی که نیاز به تصحیح و ویرایش اطلاعات و مدارک خود دارند، می‌توانند در مهلت تعیی شده(از امروز) نسبت به ثبت نام یا ویرایش اطلاعات خوددر زمان فوق اقدام کنند.

بنا بر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، داوطلبان قبل از اقدام به ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی دفترچه راهنمای ثبت‌نام این آزمون که بر روی سایت این مرکز قرار داده شده است را مطالعه کنند.

آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۹ در روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه سال ۹۹ برگزار می‌شود و طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت،  تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های علوم پزشکی بر اساس برنامه قبلی بوده است و چنانچه دبیرخانه شورای آموزش پزشکی تخصصی تغییری در آن بدهد در اطلاعیه‌های بعدی اعلام خواهد شد.

امتیاز 3.57/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه