گزیده اخبار :

تیم ها از سوم خرداد تمرینات خود را شروع خواهند کرد

تیم ها دو روز فرصت دارند تا تست کرونا بدهند و اگر تست ها منفی بود می توانند تمرینات خود را آغاز کنند
تیم ها از سوم خرداد تمرینات خود را شروع خواهند کرد

 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره زمان شروع رقابت ها اظهار داشت: از ستاد مقابله با کرونا در ورزش با من تماس گرفته شد و اعلام کردند که با توجه به اطلاعیه شماره 14 ستاد مقابله با کرونا کلیه تمرینات با تماس بدنی کم مجاز هستند کار خود را آغاز کنند. از این رو تیم ها از اول خرداد می توانند تمرینات خود را شروع کنند، این همان مصداقی می باشد که در ستاد مبارزه با کرونا به آن اشاره شده و یعنی تیم های فوتبال هم مجاز به شروع تمرینات خود هستند.
 
  • شروع رسمی تمرینات از سوم خرداد ماه است
 
سهیل مهدی افزود: تیم ها از روز اول می توانند تمرینات خود را آغاز کنند اما امروز اطلاعیه خواهیم داد که تیم ها بعد از گرفتن تست کرونا و اخذ مجوز های لازم می توانند کار خود را آغاز کنند. براساس برنامه ای که امروز به تیم ها ابلاغ خواهد می شود، از روز سوم خرداد می توانند به صورت رسمی تمرینات خود را آغاز کنند. برای دیگر لیگ ها هم جدول بازی ها به صورت پلکانی منتشر خواهد شد. 
 
  • اگر تست های کرونا منفی بود تیم ها مجاز به تمرین هستند
 
وی درمورد تفاوت تاریخ شروع تمرینات از یکم تا سوم گفت: مجوزی که برای ما صادر شده از روز یکم خردادماه است اما تیم ها دو روز فرصت دارند تا تست کرونا بدهند و اگر تست ها منفی بود می توانند تمرینات خود را آغاز کنند. تاریخ شروع بازی های ابتدایی هم امروز اعلام خواهد شد ولی در طی روزهای آتی ما برنامه را با اعیاد تنظیم کرده و سپس در اختیار رسانه ها قرار می دهیم.
 

امتیاز 3.05/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه