تولید گوشی نسل پنجمی شرکت چینی

شرکت چینی آنر توانست پس از مستقل شدن از هواوی اولین گوشی نسل پنجمی خود را تولید کند و توانایی خود را به همگان نشان دهد.
تولید گوشی نسل پنجمی شرکت چینی

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین به نقل از اندروید اتوریتی، شرکت چینی آنر بعد از مستقل شدن از هواوی توانست اولین گوشی نسل پنجم خود را به نام وی 40 که دارای دوربین قدرتمند ۵۰ مگاپیکسلی است و با شارژ پرسرعت سازگاری دارد، تولید کرد.

از ویژگی‌های این گوش نسل پنجمی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد، این گوشی دارای نمایشگر OLED و ۶.۷۲ اینچی با حاشیه های خمیده است. نرخ تازه سازی نمایشگر این گوشی ۱۲۰ هرتز بوده و دقت آن ۲۶۷۶ در ۱۲۳۶ پیکسل است. دوربین قسمت پشت گوشی بدین شکل است که  دو دوربین ۸ و ۲ مگاپیکسلی در کنار دوربینی ۵۰ مگاپیکسلی نصب شده‌اند. دوربین سلفی این گوشی هم ۱۶ مگاپیکسلی است.

باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری این گوشی از فناوری شارژ سریع ۶۶ واتی پشتیبانی می کند و لذا شارژ کامل آن در عرض ۳۵ دقیقه انجام می شود. این گوشی با فناوری شارژ بی سیم ۵۰ واتی هم سازگاری دارد که شارژ نیمی از باتری را در عرض ۳۵ دقیقه ممکن می کند. قیمت مدل ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی این گوشی با ۸ گیگابایت رم به ترتیب ۵۵۶ و ۶۲۰ دلار است.

استقلال یافتن آنر از هواوی موجب شد که این شرکت بتواند تحریم ‌های آمریکا علیه هواوی را دور بزند و با تولید این گوشی قوی نسل پنجم قدرت و توانایی خود را به دیگران نشان دهد.

امتیاز 5/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه