توزیع بیش از 17 میلیون ماسک در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور

نمایندگان دانشگاه های علوم پزشکی با در دست داشتن معرفی نامه از صبح امروز می توانند نسب به دریافت ماسک و سایر اقلام حفاظتی از هیئت امنای صرفه جویی ارزی اقدام کنند
توزیع بیش از 17 میلیون ماسک در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، رئیس نظارت بر تامین و نگهداشت تجهیزات پزشکی از توزیع 10 میلیون عدد ماسک سه لایه و 2 میلیون و 300 هزار عدد ماسک N-95 در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور خبر داد. محمدمهدی علاءالدین در این زمینه اظهار داشت: جهت تامین ماسک مورد نیاز مراکز درمانی برای کنترل بیماری کووید -19 ظرف دیروز و امروز این ماسک ها در بین دانشگاه های علوم پزشکی توزیع شد. بر این اساس کلیه این دانشگاه ها می توانند طبق حواله های صادر شده نسبت به دریافت سهمیه ماسک های خود از طریق هیئت امنای صرفه جویی ارزی و شرکت های پخش اعلام شده در حواله صادره اقدام نمایند. مراکز درمانی وابسته هم برای تامین اقلام مورد نیاز خود می توانند با دانشگاه های علوم پزشکی تماس برقرار کنند.


پیش از این هم رئیس هیت امنای صرفه جویی ارزی از توزیع 5 میلیون ماسک در بین دانشگاه های علوم پزشکی خبر داده بود، مهدی یوسفی در این زمینه عنوان کرد: طبق هماهنگی های صورت گرفته و نیاز مبرم کادر درمانی به تجهیزات حفاظت فردی، هیئت امنای صرفه جویی ارزی تعداد 5 میلیون ماسک جراحی سه لایه و 150 هزار عدد ماسک N95 در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور توزیع کرد. نمایندگان دانشگاه های علوم پزشکی با در دست داشتن معرفی نامه از صبح امروز می توانند نسب به دریافت ماسک و سایر اقلام حفاظتی از هیئت امنای صرفه جویی ارزی اقدام کنند.

 

امتیاز 3.83/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه