گزیده اخبار :

تغییر پست لیونل مسی در آینده ای نزدیک!

مسی می تواند 70 دقیقه در زمین قدم بزند اما زمانی که توپ را در اختیار می گیرد می توان انتظار یک موقعیت گل را داشت.
تغییر پست لیونل مسی در آینده ای نزدیک!

 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، یکی از دستیاران سابق پپ گواردیولا به تازگی در مورد فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا اظهارنظر جالبی کرده است. دومنک تورنت که به مدت 10 سال در تیم های بارسلونا، بایرن مونیخ و منچسترسیتی به عنوان دستیار پپ فعالیت داشت، او حتی در سال 2007 و در تیم دوم بارسلونا هم دستیار گواردیولا بود و ازجمله افرادی به شمار می رود که می تواند به خوبی راجب مسی صحبت کند. 
 
  • مسی همه را تحت تاثیر قرار می دهد
وی که از سال 2018 هدایت تیم نیویورک سیتی را برعهده گرفته می گوید: از 15 سالگی مسی را تحت نظر داشتم و باید بگویم که او بی نظیر بود و هر کسی را تحت تاثیر قرار می داد. او ابتدا از توانایی های فردی خود استفاده می کرد اما در ادامه تبدیل به یک بازیکن در خدمت تیم شد، در این زمینه او برای خود رقیبی نمی بیند. مسی می تواند 70 دقیقه در زمین قدم بزند اما زمانی که توپ را در اختیار می گیرد می توان انتظار یک موقعیت گل را داشت. 
 
 
تورنت افزود: هرچند مسی به سال های آخر فوتبال خود نزدیک می شود اما می تواند همچنان تعیین کننده باشد، بنظرم چند سال بعد و زمانی که سرعت او کمتر شود به یک پست عقب تر بیاید و همان جایی بازی کند که زمانی ژاوی حضور داشت. در اینصورت مسی بازهم تعیین کنندگی همیشگی را خواهد داشت. 
 
  • مسی تکرارنشدنی و مارادونا نابغه بود
وی در مورد مقایسه مسی با مارادونا گفت: مسی تکرار نشدنی است و مارادونا هم در دوران خود نابغه بود، کسی را مانند مارادونا به یاد ندارم که توانسته باشد به تنهایی تیم خود را قهرمان جام جهانی کند. البته مسی هم فاصله ای با قهرمانی در جام جهانی نداشت و شاید اگر برنده دیدار با آلمان می شدند اکنون به گونه ای دیگر از او در آرژانتین تجلیل می شد. انتقادات از او برای ناکامی در بازی های ملی منصفانه نیست و معتقدم او در بهترین شرایط به جام جهانی قطر خواهد رسید و امیدوارم با کشورش قهرمان شود. 
 

امتیاز 3.91/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه