گزیده اخبار :

تغییر زمان طرح ترافیک در تهران

در حاشیه جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تغییر ساعات طرح ترافیک از روز شنبه 13 اردیبهشت خبر داد.
تغییر زمان طرح ترافیک در تهران

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: متاسفانه تعداد زیادی از مردم به موازین قانونی و رعایت بهداشت اهمیتی نمی‌دهند و تنها 50 درصد افراد جامعه از دستکش و ماسک استفاده می‌کنند.

مناف هاشمی افزود: طی دستورالعملی از طرف ریاست جمهوری از روز شنبه طرح مناسب سازی قیمت ماسک‌ها در مترو‌ها آغاز شده و افراد می‌توانند ماسک را با قیمت مناسب در ایستگاه های مترو‌ خریداری کنند، البته برای افرادی که سالانه در ماه مبارک رمضان نذری دارند و امسال به دلیل کرونا نمی‌تواند ادا کنند، فضا‌هایی تعیین کردیم تا با نذر ماسک به هموطنان کمک کنند.

وی ادامه داد: وضعیت ترافیک در همه نقاط تهران تقریبا مطلوب و مساعد است به جز محدوده مرکزی که طرح ترافیک مشکلاتی را به وجود آورده است چون محل کار اصناف و کارکنان دولت بیشتر در مرکز شهر است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران یادآوری کرد: بر اساس تصمیمی که روز گذشته طی جلسه‌ با سردار ذوالفقاری در وزارت کشور گرفتیم، قرار شد ساعت طرح ترافیک در کلانشهر تهران تغییر کرده،  از روز شنبه 13اردیبهشت زمان شروع طرح ترافیک ازساعت 8 صبح و پایان آن ساعت 16 باشد.

مناف هاشمی در پایان گفت: شرایط قیمت را ۵۰ تا ۷۰ درصد تخفیف در نظر گرفتیم تا از سفر‌های زائد جلوگیری شود.

 

امتیاز 3.72/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه