گزیده اخبار :

تصمیم عجیب بایرن مونیخ؛ آلیانز آره‌نا میزبان هواداران خواهد بود!

تیم بایرن مونیخ پس از وقفه طولانی مدت بوندسلیگا در نخستین دیدار خود به مصاف یونیون برلین خواهد رفت
تصمیم عجیب بایرن مونیخ؛ آلیانز آره‌نا میزبان هواداران خواهد بود!


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد باوجود شیوع ویروس کرونا در آلمان، درهای استادیوم آلیانز آره‌نا و موزه باشگاه به روی هواداران باز خواهد بود. بایرن با این تصمیم عملا به جنگ با کرونا رفته است، درحالی که به تازگی دستور ادامه رقابت های بوندسلیگا صادر شده بود این باشگاه به نوعی تصمیم شجاعانه ای اتخاذ کرد.


با اعلام باشگاه بایرن مونیخ، درهای ورزشگاه آلیانز آره‌نا و موزه این باشگاه از تاریخ 16 می سال جاری به روی علاقمندان باز می شود البته در روزهایی که این تیم بازی نداشته باشد. سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ درباره این تصمیم نوشت:


"از تاریخ 16 می سال جاری و در روزهایی که تیم بازی نداشته باشد، درهای آلیانز آره‌نا و موزه باشگاه به روی هواداران باز خواهد بود و آنان می توانند با تهیه بلیط الکترونیکی از موزه باشگاه و استادیوم دیدن کنند."

 


تیم بایرن مونیخ پس از وقفه طولانی مدت بوندسلیگا در نخستین دیدار خود به مصاف یونیون برلین خواهد رفت، بایرنی ها با 4 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم یعنی دورتموند در صدر جدول بوندسلیگا قرار دارند و برای چندمین فصل متوالی شانس نخست قهرمانی به شمار می روند.

 

امتیاز 3.26/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه