گزیده اخبار :

ترامپ دستوری اجرایی در مورد شبکه های اجتماعی صادر می کند

کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بزودی دستوری اجرایی را در مورد شبکه های اجتماعی امضا خواهد کرد.
ترامپ دستوری اجرایی در مورد شبکه های اجتماعی صادر می کند

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ایران زمین،کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بزودی دستوری اجرایی را در مورد شبکه های اجتماعی امضا خواهد کرد.

جنجال تازه پس از آن بروز کرد که توییتر روز سه شنبه برای اولین بار به توییت های رئیس جمهور آمریکا برچسب صحت یابی زد همچنین او پیشتر تهدید کرده بود آن دسته از شبکه های اجتماعی که آنها را به خاموش کردن صدای محافظه کاران متهم کرد خواهد بست.

ترامپ پیش از سفری به فلوریدا برای تماشای پرتاب موشک حامل فضانوردان به مدار - که حالا به دلیل هوای نامساعد عقب افتاده - بار دیگر توییتر و سایر شبکه های اجتماعی را به تعصب متهم کرد بدون آن که شواهدی ارائه کند.

او همچنین در توییتر به انتقاد از این شبکه ها ادامه داد و در آخر یکی از توییت هایش نوشت: اینها دارند کاملا دیوانه می شوند. در ادامه بیشتر خواهید شنید!!!دونالد ترامپ روز سه شنبه در توییتی مدعی شد که رای پستی در انتخابات پیش روی آمریکا به تقلب گسترده منجر خواهد شد.

او نوشت: صندوق‌های پستی سرقت می شوند، برگه‌های رای جعل و حتی به طور غیرقانونی چاپ می شوند و به طور جعلی امضا می شوند

توییتر در واکنش برچسبی به توییت آقای ترامپ اضافه کرده است که می گوید حقایق مربوط به رای به صورت پستی را دریافت کنید.

توییتر در این اخطار به صفحه ای لینک می داد که ادعای رئیس جمهور را اثبات نشده توصیف می کرد.توییتر در سال های اخیر در واکنش به این انتقاد که رویکرد بی تفاوتش به رشد حساب های جعلی و اطلاعات گمراه کننده کمک کرده است کنترل بیشتری بر محتوی اعمال کرده است.

امتیاز 3.86/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه