يكشنبه، 10 مرداد، 1400 | Sunday 1st of August 2021
۰۲:۴۷
ورزشی - کد خبر : 2847
دوشنبه، ۲۶ اسفند، ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۷

تاکید ژاپنی ها به برگزاری به موقع پارالمپیک 2020

این مسئله در حالی مطرح می شود که تا امروز بسیاری از رقابت های گزینشی پارالمپیک در رشته هایی چون تیراندازی، دوومیدانی و وزنه برداری بخاطر کرونا لغو شده است

تاکید ژاپنی ها  به برگزاری به موقع پارالمپیک 2020


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، شیوع ویروس کرونا باعث شده تا برگزاری به موقع بازی های المپیک 2020 توکیو که قرار است در تاریخ 3 تا 19 مرداد برگزار شود با چالشی بزرگ رو به رو باشد. در این مورد گمانه زنی های زیادی صورت گرفته است، اما تصمیم گیری نهایی در ماه می سال جاری توسط کمیته بین المللی المپیک اتخاذ خواهد شد. در این شرایط هرگونه تصمیم جدید در مورد تاریخ و نحوه برگزاری بازی های المپیک می تواند پارالمپیک را هم تحت تاثیر قرار دهد، چراکه طبق برنامه قبلی بازی های پارالمپیک دو هفته بعد از المپیک آغاز می گردد. هرچند بر اساس ایمیلی که از سوی کمیته برگزار کننده پارالمپیک به کمیته ملی پارالمپیک ایران ارسال شده قرار نیست هیچ تغییری در زمان برگزاری آن بازی ها اعمال شود.


هادی رضایی دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک ایران در اینباره اظهار داشت:

در ایمیلی که توسط ژاپنی ها به ما ارسال شد تاکید بر این بود که تا به امروز هیچ احتمالی مبنی بر تغییر در زمان برگزاری بازی های پارالمپیک مطرح نشده و تصمیمی هم گرفته نشده است.


این مسئله در حالی مطرح می شود که تا امروز بسیاری از رقابت های گزینشی پارالمپیک در رشته هایی چون تیراندازی، دوومیدانی و وزنه برداری بخاطر کرونا لغو شده است، لغو مسابقات گزینشی برای رقابت های المپیک موجب ایجاد ابهاماتی درخصوص برگزاری به موقع بازی های المپیک شده است.
 

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار ورزشی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز يكشنبه، 10 مرداد، 1400
چالش توسعه متوازن و بروز بحران در خوزستان؛ برسد به دست رییس جمهور منتخب!
شهریار نبوی
چالش توسعه متوازن و بروز بحران در خوزستان؛ برسد به دست رییس جمهور منتخب!

در شرایط فعلی و در آستانه استقرار دولت سیزدهم، رییس جمهور منتخب چالش سختی در مساله آب و کشاورزی فراروی خود می بیند. بحران در خوزستان زنگ خطری است که اگر از آن غفلت شود، استان های دیگر کشور نیز به زودی درگیر خواهند شد. مع الاسف، آنچه در هیاهوهای سیاسی مغفول مانده، نقش محوری وزارت جهاد کشاورزی و اهمیت بسیار زیاد آن و چالش اتخاذ سیاستهای منسجم در بخش کشاورزی است.