گزیده اخبار :

تام هنکس و همسرش پس از بهبودی خون و پلاسما اهدا کردند

تام هنکس و همسرش به صورت داوطلبانه برای انجام آزمایش‌هایی که پیرامون ساخت واکسن کووید 19 صورت می‌گیرد، خون و پلاسمای خود را اهدا کردند.
تام هنکس و همسرش پس از بهبودی خون و پلاسما اهدا کردند

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران، تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون، از بیماری کووید19 به طور کامل بهبودی یافته‌اند و اکنون در لس‌آنجلس هستند.

او و همسرش به‌صورت داوطلبانه برای انجام آزمایش‌هایی که پیرامون ساخت واکسن کووید 19 صورت می‌گیرد، خون و پلاسمای خود را اهدا کردند. 

آن دو پس از بهبودی در یک مصاحبه تلویزیونی شرکت کردند و در مورد اتفاقات دوران درمان بیماری خود صحبت کرده و تجربیات خود را در اختیار علاقمندان قرار دادند.

ریتا ویلسون بیان کرد که علائم بالینی او تب شدید، خستگی مفرط، بدن درد و اختلالات حس بویایی و چشایی بود در حالیکه تام هنکس تب بالایی نداشت

تام هنکس» و همسرش «ریتا ویلسون» پس ازبهبودی کامل از بیماری کووید۱۹ به عنوان بخشی از تحقیقات «پادتن ها»(آنتی بادی) برای پیشبرد ساخت واکسن کرونا خون اهدا کردند.

تست کرونای هنکس و همسرش در اوایل ماه مارس مثبت شد. حالا اما آنها پس از بهبودی در مقابل ویروس کرونا مقاوم شده اند.

تام هنکس هفته گذشته در پادکستی در شبکه «ان پی آر»گفت: زمانی‌که متوجه شدیم که بدن ما الان دارای آنتی بادی است و قبل از اینکه کسی از ما بخواهد ما خود پیش دستی کرده و گفتیم آیا خون ما را برای انجام آزمایش می خواهید؟ پلاسما هم اگر نیاز دارید اهدا می کنیم.

تام هنکس هنرپیشه، کمدین، کارگردان، دوبلور و نویسنده آمریکایی است. او طی دوران بازیگری‌اش ۶ بار نامزد دریافت جایزه اسکار، ۸ بار نامزد دریافت گلدن گلوب و ۴ بار نامزد جایزه بفتا شده ‌است.

امتیاز 4.15/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه