سه شنبه، 18 بهمن، 1401 | Tuesday 7th of February 2023
۱۴:۰۶
سیاست - کد خبر : 2344
چهارشنبه، ۳۰ بهمن، ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

بیانیه حزب موتلفه اسلامی درباره انتخابات مجلس یازدهم

انتخابات مجلس یازدهم مانند همه انتخابات‌های گذشته، و بیش از آن‌ها برای آینده ایران و شما و منطقه و جهان، سرنوشت ساز است.

بیانیه حزب موتلفه اسلامی درباره انتخابات مجلس یازدهم

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری ایران زمین،حزب موتلفه اسلامی درباره انتخابات مجلس یازدهم بیانیه‌ای صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است:

مردم هوشمند ایران.

انتخابات مجلس یازدهم مانند همه انتخابات‌های گذشته، و بیش از آن‌ها برای آینده ایران و شما و منطقه و جهان، سرنوشت ساز است.

علیرغم همه شایعه پراکنی ها، جوسازی‌های منفی و بازنگری‌های سیاسی و جناحی بحمدالله انتخابات با حضور همه جریان‌ها و نگرش‌های متفاوت سیاسی برگزار می‌شود.

در این دوره کوشش فراوانی شد که یک فهرست برای جریان ارزشگرایی پدید آید، همه این زحمات را ارج می‌نهیم و از آن‌ها که برای وحدت و همگرایی همت گماشتند تقدیر و تشکر داریم.

حزب موتلفه اسلامی بیش از یکسال قبل در این فعالیت‌ها حضور یافت و با گذشت از منافع حزبی با اینکه نامزد‌های شایسته‌ای در حزب توسط اعضای محترم آن مطرح شدند، اما در شورای ائتلاف با اصولگرایان، همراهی کرد و کوشید که همه اصولگرایان را در زیر یک سقف واحد ۳۰ نفره در تهران و در حدنیاز در حوزه‌های شهرستانی گردهم آورد.

از این‌رو حزب موتلفه اسلامی با فهرست ائتلاف همراه است ضمن آنکه به همه نامزد‌های ارزشگرا احترام دارد و در سراسر کشور با همراهی با ارزشگرایان و همکاری با نیر‌های ائتلافی فهرست نامزد‌های مورد تائید حزب موتلفه اسلامی را در ۳۱ استان منتشر کرده است و از همه مردم با بصیرت دعوت بعمل می‌آورد به نامزد‌های مورد تائید حزب موتلفه اسلامی که حزبی با سابقه درخشان حدود۶۰ سال در انقلاب و در نظام است و همگان بر سلامت مالی و اخلاقی و سیاسی و فرهنگی آن تاکید دارند رای دهند تا مجلس قوی، برای ملت قوی، و رهبری قوی تشکیل شود تا مشکلات جاری کشور را با تدبیر کارگروه‌های متخصص و تجربه آموخته حزب و حمایت روحانیت و مردم متدین حل کرده و پیشرفت و اقتدار ایران را گسترش دهد.

حزب موتلفه اسلامی همپای ملت بزرگ ایران در سراسر کشور با لبیک به رهنمودهای، ولی امر مسلمین امام خامنه‌ای در دوم اسفند بپای صندوق‌های رای می‌آید و به تکلیف دینی و وظیفه شرعی و ملی و انقلابی خود عمل می‌کند و امید دارد روز دوم اسفند روز جشن انتخاب شایسته‌ترین‌ها و شادی ملت و ارواح طیبه شهدا و امام شهدا و همه قشر‌های مردم باشد و آمریکا و صهیونیسم و دشمنان اسلام و ایران مایوس و ماتم زده شوند.

 

ملت ما تجربه تلخ رای دادن به اصلاح طلبان را در دولت فعلی و در مجلس دهم بخوبی درک کرده است و اکنون اگر بخواهد ایرانی شاد و مقتدر و مرفه و عدالت محور داشته باشد و از مشکلات جاری نجات یابد باید به افراد با ایمان، شجاع، کارآمد، وظیفه شناس، پر انگیزه و وفادار به اسلام و انقلاب و کشور و غیر دلبستن به دنیا و مطامع مالی رای دهد تا مجلس قو و خادم ملت شکل بگیرد.

بدیهی است حق رای با ملت است و همه میدانیم که اگر باید مجلس یازدهم مجلس گام دوم انقلاب باشد و به خواسته‌های بحق ملت در مطالبات معیشتی آن‌ها رفع گرانی‌ها و تورم‌های حاصله از بیعرضگی‌ها پاسخ صحیح دهد و اشتغال و رفع بیکاری و زندگانی عزتمدانه و شرافتمدانه برای همه ایجاد نماید باید به نمایندگانی پاک دل و پاک دست و دارای سوابق و امتحان‌های فوق در گذشته رای دهیم و این مهم با رای ترکیبی به جوانان و افراد مجرب دانا و راه بلد میسر است.

همه با هم روز دوم اسفند در پای صندوق‌های رای برای مجلس قو و ایران سربلند

حزب موتلفه اسلامی

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار سیاست
پربیننده‌ترین اخبار سیاست
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز سه شنبه، 18 بهمن، 1401