بوچلی برای جهانیان از امید می خواند

«آندره‌آ بوچلی» خواننده نامی و توانای اپرای ایتالیایی امروز ۱۲ آوریل (۲۴ فروردین) یک کنسرت آنلاین در ایتالیا برگزار خواهد کرد.
بوچلی برای جهانیان از امید می خواند

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، ایتالیا یکی از کشورهایی است که متاسفانه آمار جانباختگان مبتلایان به کووید_19 در آن بالااست. اگرچه در حال حاضر بر اساس آخرین آمار روند ابتلا به کووید_19 در این کشور نزولی است، اما مقامات همچنان بر فاصله‌گذاری فیزیکی تاکید دارند و اجرای آن‌را ضروری می‌دانند.

فاصله‌گذاری فیزیکی موجب افزایش اوقات فراغت افراد شده و از سوی دیگر، فشار روانی شیوع این ویروس و در خانه ماندن، سلامت روحی و روانی افراد را مورد تهدید قرار داده است. به همین دلیل، بسیاری از مراکز خدماتی را که اغلب نیز رایگان هستند، برای تسهیل گذران این دوران  این به عموم ارائه می‌دهند.

در همین راستا، «آندره‌آ بوچلی» خواننده نامی و توانای اپرای ایتالیایی امروز ۱۲ آوریل (۲۴ فروردین) یک کنسرت آنلاین در ایتالیا برگزار خواهد کرد.

این کنسرت با عنوان «موسیقی برای امید» در کلیسای جامع میلان ایتالیا و بدون حضور هیچ تماشاگری برگزار می‌شود و از ساعت ۷ بعد از ظهر به وقت اروپای مرکزی (CET) از شبکه اجتماعی یوتوب به صورت آنلاین برای مخاطبان در سراسر جهان پخش می شود. 

این کنسرت در حالی برگزار می‌شود که میلیاردها نفر در سراسر جهان به سبب سیوع ویروس کرونا در قرنطینه به سر می‌برند. 

«آندره‌آ بوچلی» درباره این کنسرت گفت: این در واقع یک کنسرت واقعی نیست اما مناسبتی است که از طریق موسیقی به دعا بپردازیم. به عنوان یک فرد معتقد پیشنهاد شهردار میلان را برای اجرای در کلیسای جامع شهر میلان را بدون هیچ تردیدی پذیرفتم. از همه دعوت می‌کنم به این نیایش بپیوندند. 

بنیاد «آندره‌آ بوچلی» نیز طی هفته‌های گذشته کمپین‌هایی را برای جمع‌آوری کمک‌های مالی برای کمک به بیمارستان‌های کرونا راه انداخته است.

امتیاز 3.67/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه