بوندسلیگا آلمان؛ چیپی که بایرن را به قهرمانی نزدیک کرد!

آینتراخت فرانکفورت درحالی که با نتیجه 3 بر 1 از میهمان خود فرایبورگ عقب افتاده بود درنهایت به تساوی 3 بر 3 دست پیدا کرد.
بوندسلیگا آلمان؛ چیپی که بایرن را به قهرمانی نزدیک کرد!

 
هفته بیست و هشتم رقابت های فوتبال بوندسلیگا آلمان روز گذشته آغاز شد، در مهم ترین دیدار هفته تیم های دورتموند و بایرن مونیخ به مصاف هم رفتند که این دیدار به سود باواریایی ها به پایان رسید.
 
  • بایرن مونیخ به هفتمین قهرمانی متوالی نزدیک شد
بوروسیا دورتموند در ورزشگاه خانگی خالی از تماشاگر خود میزبان بایرن مونیخ صدرنشین بود، این دیدار که به "درکلاسیکر" معروف است از همان ابتدا با موقعیت های گلزنی برای دو تیم همراه بود. ابتدا تیم میزبان می توانست توسط گلزن جوان خود یعنی "ارلینگ هالند" دروازه میهمان را باز کند اما مدافع بایرن مونیخ مانع از این کار شد. در ادامه نوبت به باواریایی ها رسید تا ری دروازه حریف خطر ایجاد کنند، اما بازیکن لهستانی زنبورها توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید. 
 
 
در لحظات پایانی نیمه اول، غفلت دروازبان دورتموند باعث شد تا "جاشوآ کیمیچ" با ضربه چیپ توپ را از بالای سر او وارده دروازه کند. در نیمه دوم تیم میزبان موفق به جبران نتیجه نشد تا شاگردان فلیک فاصله خود را در صدر جدول از سایر رقبا بیشتر کنند، بایرن با این پیروزی 64 امتیازی شد و فاصله خود با دورتموند رده دومی را به 7 رساند.
 
در دیگر بازی های روز گذشته، تیم بایرلورکوزن که در زمین خود به مصاف وولفسبورگ رفته بود با نتیجه سنگین 4 بر 1 شکست خورد. تیم های وردربرمن و مونشن گلادباخ به تساوی بدون گل رسیدند و آینتراخت فرانکفورت درحالی که با نتیجه 3 بر 1 از میهمان خود فرایبورگ عقب افتاده بود درنهایت به تساوی 3 بر 3 دست پیدا کرد. 
 

امتیاز 3.15/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه