بهبود 780 نفر از بیماران کرونایی آذربایجان شرقی

در 24 ساعت گذشته با مثبت شدن تست کرونای 82 نفر تعداد کل مبتلایان در استان به 1443 نفر رسیده است
بهبود 780 نفر از بیماران کرونایی آذربایجان شرقی


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، روزبه رجایی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز شب گذشته در گفتگوی خبری  اعلام کرد که تاکنون 780 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در آذربایجان شرقی بهبود پیدا کرده اند که این میزان 55 درصد از کل مبتلایان می باشد. به گفته وی شهرستان های سراب و شبستر بیشترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا را نسبت به جمعیت داشته اند و شهرهای مرند، میانه، مراغه، اهر و تبریز پس از این دو شهرستان به ترتیب در رده های بعدی بیشترین میزان مبتلایان کرونا نسبت به جمعیت قرار دارند.


معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزود: در 24 ساعت گذشته با مثبت شدن تست کرونای 82 نفر تعداد کل مبتلایان در استان به 1443 نفر رسیده است، هنوز ظرفیت تخت های اختصاص یافته به بیماران کرونا در استان پر نشده است اما این به معنی هشدار ندادن و در خطر نبودن نیست. امیدواریم با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی شاهد قطع زنجیره شیوع و انتقال ویروس کرونا در آذربایجان شرقی باشیم، همه بیمارستان های استان از جمله بیمارستان های خصوصی، دولتی و دانشگاهی آماده ارائه خدمات به بیماران کرونایی هستند و افراد دارای علائم می توانند با مراجعه به این مراکز خدمات لازم را دریافت کنند.


رجایی در پایان گفت: همه بیمارستان های عادی در سطح استان فعال هستند و تعطیل نشده اند، این بیمارستان ها به ارائه خدمات به بیماران تصادفی، قلبی و مغز و اعصاب مشغول هستند.

 

امتیاز 3.68/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه