يكشنبه، 10 مرداد، 1400 | Sunday 1st of August 2021
۰۲:۱۴
شهری - کد خبر : 10935
سه شنبه، ۲۲ تير، ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۴

بلواری که هنوز افتتاح نشده مسدود شد

"دود اختلاف در چشم شهروند" عبارتی است که شهرداری و قدرت رسانه ای این نهاد این روز ها برای سرپوش گذاشتند بر ناتوانی ها و فشل بودن خود در پروژه احداث بلوار شهید افتخاری به افکار عمومی تحمیل می کند.

بلواری که هنوز افتتاح نشده مسدود شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، روز گذشته در منطقه ۱ و در خیابان ۳۵ متری افتخاری یک بلوار توسط شهردار تهران افتتاح شد اما امروز این بلوار مسدود شده است. ماجرا از این قرار است که سال 92 ارتش زمین های خود را جهت تسهیل عبور و مرور مردم و اتصال منطقه دارآباد به اتوبان ارتش در جهت ماموریت های مردم یاری خود به شهرداری تهران ارائه می کند. در عوض این خدمت و ایثار بدون منت ارتش، شهرداری متعهد می شود دیوار و نرده کشی مناسب به همراه برجک های و دسترسی مناسب که شرایط امنیتی  لازم را به پادگان منطقه  داشته باشد ساخته و در اختیار ارتش قرار دهد.

همچنین باید استاندارد سازی بلوار و علائم راهنمایی و رانندگی به تایید ناجا برسد تا شهروندان سفری ایمن داشته باشند.

شایان ذکر است که توافق شده است تا زمانی که شهرداری تعهدات خود از جمله استاندارد سازی جاده و خدمات عمرانی ضروری را انجام ندهد حق افتتاح یا کاربری از این اتوبان و زمین های ارتش را ندارد.

تا امروز متاسفانه هیچ کدام از تعهدات شهرداری نسبت به ارتش انجام نپذیرفت و راهنمایی و رانندگی ناجا نیز استاندارد بودن جاده را تایید نکرد. این بلوار حتی روشنایی مناسب جهت رانندگی و حتی تامین امنیت پادگان ارتش را ندارد. 

با پایان دوره شهرداری در اقدامی ناپسند شهردار تهران برخلاف تمامی تعهدات در اقدامی نمایشی این  بلوار را افتتاح کرده است. که ارتش در جهت حفظ حقوق شهروندان و سازمانی خود از این اقدام تبلیغاتی جلوگیری کرده است. اما نکته زشت ماجرا به اینجا ختم نمی شود و شهرداری با اقدامات و قدرت رسانه ای، زمین های اهدایی و این اقدام ارتش را وارونه جلوه داده و در رسانه ها به مردم شریف این مفهوم را تحمیل می کند که ارتش مانع از افتتاح بلوار شده است.

ارتش فدای ملت است و امروز نمود آن را چه در واکسیناسیون سیستان و بلوچستان، چه در تامین امنیت مرزها با توجه به نا امنی در افغانستان، چه در ایجاد اقتدار و غرور این مردم از دریای اطلس تا دریایی چین و چه در کف خیابان های تهران از اهدا زمین تا اقدامات خدماتی را می توان دید.

 پیوند ارتش با ملت، پیوند خون و جان است نه پیوند مالیات و عوارض

 
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
نظرات کاربران
  1. ارتشی که نتونه در تهران از حقوق خودش و مردم، جلوی شهرداری تهرن دفاع کنه، چطور می خواد لب مرز از حق مردممون دفاع کنه...!؟ کار ارتش درسته.

  1. اون دوران که حق ارتش و می خوردن و کسی صداش در نمیومده ... گذشته برادر من!!! مطلب خوبی بود... باعث روشن گری شد! دمتون گرم.

  1. این شهرداری از همون اولم دزد و قالتاق بود... از بس مال حروم خوردن، می خوان مال ارتش هم بخورن.

  1. از شهرداری که کل رزومشون فقط عوض کردن اسم کوچه خیابوناس، بیشتر از اینا نمیشه انتظار داشت. یه مشت مفت خور و همسر کش شدن شهردارای تهران! قالیباف جات خالی ...!

  1. ارتش فدای ملت ، شهردار تهران بجای دروغ پراکنی و افکار عمومی را بازیچه قرار دادن ، فکری به حال مسئولین مفت خور خودش بکنه ... ارتش وفاداری خودش به مردم رو همیشه ثابت کردند ، متاسفانه شهرداری تهران با در اختیار داشتن امکانات بیش از مورد را بر عکس به مردم القا میکند حتی شهرداری مطالبات مردم منطقه را در این خصوص پرداخت نکرده است.

پربیننده‌ترین اخبار شهری
پربیننده‌ترین اخبار شهری
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز يكشنبه، 10 مرداد، 1400
چالش توسعه متوازن و بروز بحران در خوزستان؛ برسد به دست رییس جمهور منتخب!
شهریار نبوی
چالش توسعه متوازن و بروز بحران در خوزستان؛ برسد به دست رییس جمهور منتخب!

در شرایط فعلی و در آستانه استقرار دولت سیزدهم، رییس جمهور منتخب چالش سختی در مساله آب و کشاورزی فراروی خود می بیند. بحران در خوزستان زنگ خطری است که اگر از آن غفلت شود، استان های دیگر کشور نیز به زودی درگیر خواهند شد. مع الاسف، آنچه در هیاهوهای سیاسی مغفول مانده، نقش محوری وزارت جهاد کشاورزی و اهمیت بسیار زیاد آن و چالش اتخاذ سیاستهای منسجم در بخش کشاورزی است.