ایران برنده جدال با عربستان؛ دایی برتر از مهاجم عربستانی شناخته شد

دایی برای تیم ملی هم 149 بار به میدان رفت و موفق به زدن 109 گل ملی شد
ایران برنده جدال با عربستان؛ دایی برتر از مهاجم عربستانی شناخته شد

 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، صفحه رسمی جام جهانی در توئیتر یک نظرسنجی بین علاقمندان فوتبال برگزار کرد و از آنان خواست تا از بین علی دایی مهاجم سابق تیم ملی ایران و سامی الجابر مهاجم سابق تیم ملی عربستان یک نفر را به عنوان بهترین مهاجم انتخاب کنند. 
 
در پایان این نظر سنجی، علی دایی با 80 درصد آرا به عنوان بهترین مهاجم انتخاب شد. رقیب اسطوره تیم ملی در این نظر سنجی، مهاجم نامدار عربستانی بود که درحال حاضر 47 ساله استو سامی الجابر در دوران فوتبال خود به عنوان مهاجم تیم های الهلال عربستان، ولورهمپتون انگلستان و الغرافه قطر فعالیت می کرد، او 156 بازی ملی در کارنامه دارد موفق به زدن 46 گل نیز شده است.
 
 
در سوی مقابل، علی دایی در طول دوران بازی خود در تیم های مطرحی چون آرمینا بیلفلد، هرتابرلین، بایرن مونیخ، پرسپولیس و السد قطر بازی کرد. دایی برای تیم ملی هم 149 بار به میدان رفت و موفق به زدن 109 گل ملی شد تا به عنوان آقای گل فوتبال جهان شناخته شود. اسطوره فوتبال کشورمان در واکنش به برتری خود در این نظرسنجی نوشت:
 
لازم می دانم از هموطنان عزیزم که در نظرسنجی های مختلف از من حمایت می کنند یک بار دیگر تشکر کنم، هرچند تا آنجا که بنده اطلاع دارم سعودی ها در توئیتر فعالیت بیشتری دارند، اما این نظر سنجی به نفع ایران به پایان رسید از شما ممنونم.
 
 

امتیاز 3.23/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه