يكشنبه، 12 آذر، 1402 | Sunday 3rd of December 2023
۱۰:۴۵
اجتماعی - کد خبر : 1572
شنبه، ۱۴ دي، ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

انجام تردد آزمایشی در آزاد راه تهران شمال قبل از افتتاح رسمی

خبرها حکایت از قطعی شدن افتتاح قطعه یک آزادراه تهران شمال در بهمن ماه دارند اما آمادگی واقعی این قطعه برای تردد خودروها چند روز قبل از افتتاح آن مشخص خواهد شد.

انجام تردد آزمایشی در آزاد راه تهران شمال قبل از افتتاح رسمی

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین و به نقل از ایسنا، در جلسه ای که با حضور وزیر راه و شهرسازی، همه دست اندرکاران آزاد راه تهران شمال و دستگاه های مرتبط مانند سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای،پلیس راه و.......در اوایل دی ماه برگزار شد، نواقص موجود و کارهای باقی مانده برای اتمام قطعه یک این آزاد راه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقلضمن اعلام این خبر افزود: در جلسه ای که برگزار کردیم ، مقرر شد قطعه یک آزاد راه برای تردد آزمایشی به مدت 3 تا 5 روز باز شود. این کار 10 روز قبل از  افتتاح رسمی انجام خواهد شد.

همچنین در اوایل بهمن ماه نیز مجددا جلسه ای برگزار خواهیم کرد تا در مورد تردد آزمایشی و زمان و تعداد روز آن و نحوه انجام مراحل باقی مانده پروژه به جمع بندی نهایی برسیم.

معاون وزیر راه و شهر سازی افزود: نمی توانیم روز مشخصی را از حالا برای انجام تردد آزمایشی در قطعه یک آزاد راه تهران شمال تعیین کنیم. اینکه گفته می شود در دی ماه این کار انجام خواهد شد بهیچ وجه درست نیست. باید تاکید کنم بهمن ماه زمان تعیین شده برای انجام این کار است.

ایران زمین: مدت زیادی از آغاز پروژه آزاد راه تهران شمال می گذرد. پروژه ای که موانع طبیعی و غیر طبیعی زیادی  بر سر راه آن قرار داشت و البته هنوز هم کاملا برطرف نشده اند. در نهایت بعد از گذشت حدودا دو دهه انگار زمان انجام وعده های دائما موکول شده به آینده نزدیک مسئولان در خصوص زمان افتتاح این آزاد راه فرا رسیده است. البته قطعه یک این آزاد راه که به تنهایی 60 کیلومتر از طول راه و یک ساعت و نیم از زمان آین مسیر را کوتاه می کند و اینکه قطعات 2 و 3 آزاد راه چه زمانی آماده افتتاح خواهند شد را خدا می داند و بس.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز يكشنبه، 12 آذر، 1402
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد
تحلیلگر ایران زمین
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد

ربات Chat GPT این روزها سروصدای بسیاری به راه انداخته و بسیاری از علاقه‌مندان به این حوزه، هر روز مشغول چت کردن با رباتی هستند که با شما حرف می‌زند، راهنمایی‌تان می‌کند و حتی کارهایتان را با سرعتی باورنکردی انجام می‌دهد؛ آن هم تا حدی زیادی رایگان!