اعلام مهلت مجدد ثبت نام در کنکور ارشد ۹۹ در اردیبهشت

زمان ویرایش اطلاعات و فرصت جدید ثبت نام در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در هفته اول اردیبهشت ماه اعلام می شود.
اعلام مهلت مجدد ثبت نام در کنکور ارشد ۹۹ در اردیبهشت

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، به دنبال اطلاعیه ۲۵ اسفند ۹۸ درباره تغییر تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹، فرصت مجددی برای ثبت نام در نظر گرفته شد.

به دنبال شیوع کووید_19 و جابه‌جایی تاریخ آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته، داوطلبانی که در مهلت تعیین شده موفق به ثبت نام نشدند، فرصت نام‌نویسی جهت شرکت در آزمون امسال را خواهند یافت.

به نقل از مهر، تمامی داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ برای پذیرش در رشته‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

با توجه به تغییر زمان برگزاری آزمون مقرر شد تسهیلاتی برای افرادی که قبلاً در مرحله اول ثبت نام (از ۱۶ آذر تا ۲۸ آذر ۹۸) و یا مرحله دوم ثبت نام (از ۱۴ تا ۱۶ بهمن ۹۸) در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ ثبت نام کرده‌اند و یا در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشده‌اند، فراهم شود.

مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی (منحصراً رشته های امتحانی و حوزه امتحانی) داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور و همچنین ایجاد امکان برای ثبت‌نام آن دسته از داوطلبانی که در موعد مقرر موفق به ثبت‌ نام نشده‌اند، از جمله این تسهیلات است.

زمان و نحوه انجام مهلت مجدد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ در هفته اول اردیبهشت ماه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی خواهد شد.

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و مرحله اول بیست و پنجمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۲ و ۲۳ خردادماه ۹۹ برگزار می‌شود.

شیوع کووید_19 و لزوم برقراری فاصله‌گذاری فیزیکی بسیاری از فعالیت‌ها را در سراسر جهان تحت تاثیر خود قرار داد و تقریباً تمامی فعالیت‌های فرهنگی به حالت تعلیق درآمدند. درحال حاضر، این پاندمی به عنوان بحران اصلی دنیا محسوب می‌شود و تا کنترل کردن و مهار این ویروس بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی و تحصیلی همچنان صورت نخواهند گرفت.

امتیاز 2.96/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه