گزیده اخبار :

اعلام شرایط دریافت وام یک میلیون تومانی

شرایط و نحوه دریافت تسهیلانی که دولت برای حمایت مالی از خانوارهای یارانه بگیر و آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در نظر گرفته، از طرف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام شد.
اعلام شرایط دریافت وام یک میلیون تومانی

 

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با انتشار اطلاعیه ای، شرایط و ضوابط دریافت تسهیلات بانکی حمایتی کرونا ویژه یارانه بگیران را اعلام کرد.

وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این اطلاعیه از سرپرستان خانوارهایی که یارانه دریافت می کنند و خواهان دریافت تسهیلات بانکی که دولت در جهت حمایت از خانوارهای ایرانی آسیب دیده از ویروس کرونا، تصویب کرده، می باشند، خواسته تا با در نظر گرفتن شرایط مندرج در این اطلاعیه، کد ملی سرپرست خانوار را حداکثر تا روز یکشنبه 99/1/31 از طریق تلفن همراهی که به نام سرپرست خانوار است به شماره   6369 پیامک کنند.

خانوارهای یارانه بگیر، برای استفاده از تسهیلات بانکی، تقاضای خود را صرفاً با پاسخ به پیامک هایی که  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با سرشماره v.refah ارسال می‌کند ثبت کنند.

وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی تاکید کرده که نیازی نیست تا سرپرست خانوارها به بانک ها و یا سازمان های دولتی مراجعه کنند.

  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ساعت 22 روز چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه جاری به همه سرپرستان خانوارهای دریافت کننده یارانه، پیامک ارسال خواهد کرد.

ارسال پیامک کد ملی سرپرست خانوار، به منزله قبول و تعهد اجرای 4 بند این اطلاعیه از سوی متقاضی است.

شرایط تسهیلات به شرح زیر است:

1-مبلغ  تسهیلات  برای هر خانوار یک میلیون تومان به صورت قرض‌الحسنه و تعداد اقساط ۳۰ ماه متوالی خواهد بود.

2- اقساط ماهانه برای هر خانوار مبلغ  35 هزار تومان است که از یارانه تیرماه سال جاری به بعد کسر خواهد شد.

3-  گیرندگان تسهیلات، نباید حساب بانکی یارانه خود را تا انتهای بازپرداخت اقساط ،تغییر دهند.

4- درخواست کننده تسهیلات با ارسال پیامک  به  سازمان هدفمند سازی یارانه ها، وکالت بلاعزل می دهد که بازپرداخت تسهیلات  فوق را  ماهانه از محل یارانه نقدی خود به نظام بانکی پرداخت نماید . این وکالت در حکم سند رسمی است و قابل اعتراض و ابطال در محاکم قضایی نیست

امتیاز 4.15/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه