اطلاعیه جدید AFC در مورد برنامه تیم ملی در انتخابی جام جهانی

تیم ملی ایران برای آمادگی جهت انجام این بازی ها اردویی را در شهریورماه خواهد داشت
اطلاعیه جدید AFC در مورد برنامه تیم ملی در انتخابی جام جهانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، درحالی تمامی رقابت های ملی با شیوع ویروس کرونا دچار وقفه طولانی مدت شده اما این مسابقات پس از پایان لیگ های داخلی دوباره پیگیری خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران هم که در طول این مدت تغییرات زیادی را به خود دید با سرمربی جدید در مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر به مصاف حریفان خواهد رفت. 
 
رقابت ها بدون تغییر در همان تاریخ قبلی برگزار می شود

کنفدراسیون فوتبال آسیا در اطلاعیه جدید خود برنامه بازی های این مرحله را اعلام کرد، البته در اطلاعیه جدید تفاوتی نسبت به برنامه گذشته مشاهده نمی شود. از این رو گویا مسابقات با همان برنامه ریزی قبلی انجام خواهد شد، ولی فعلا درمورد محل برگزاری مسابقات صحبت نشده اما به احتمال زیاد رقابت ها در کشورهای میزبان و بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال کشورمان هم باید در طی مدت 40 روز هر چهار دیدار باقیمانده خود از مرحله دوم انتخابی جام جهانی را برگزار کند.
 
 
اردوی تدارکاتی تیم ملی در شهریورماه

بر این اساس تیم ایران ابتدا و در 17 مهر میزبان هنگ کنگ خواهد بود، ملی پوشان در دیدار دوم در کامبوج به مصاف تیم این کشور خواهند رفت. 2 دیدار آخر تیم ملی هم در استادیوم آزادی و مقابل بحرین و عراق خواهد بود، تیم ملی ایران برای آمادگی جهت انجام این بازی ها اردویی را در شهریورماه خواهد داشت و به احتمال زیاد دیدارهایی تدارکاتی با کشورهای ازبکستان، سوریه و فلسطین برگزار می کند. تیم ملی فوتبال ایران با کسب 6 امتیاز از 4 دیدار در رده سوم گروه خود قرار دارد، تیم های عراق و بحرین با یک بازی بیشتر در رده های اول و دوم هستند. 
 
برنامه تیم ملی در این رقابت ها به شرح زیر است:
 
 

امتیاز 4.29/5

دیدگاه کاربران

ثبت دیدگاه