گزیده اخبار :

اسکوچیچ نیامده می رود؛ بازیکن سابق تیم ملی فرانسه روی نیمکت تیم ملی؟

او در سال 2017 مقطعی را به عنوان مربی در بایرن مونیخ حضور داشت
اسکوچیچ نیامده می رود؛ بازیکن سابق تیم ملی فرانسه روی نیمکت تیم ملی؟

 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، مدت زیادی از انتخاب دراگان اسکوچیچ کروات به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نمی گذرد. فدراسیون فوتبال پس از قطع همکاری با مارک ویلموتس ، سرمربی سابق نفت آبادان و چند تیم دیگر لیگ برتر را به عنوان جانشین وی انتخاب کرد اما شنیده ها حاکی از آن است که گویا اسکوچیچ بدون حتی یک جلسه تمرینی در تیم ملی از کار برکنار شده و ستاره سابق تیم ملی فرانسه و باشگاه بایرن مونیخ جایگزین او می شود. 
 
  • کارشناس شبکه فرانسوی در تیم ملی
سایت فوتبال نیوز فرانسه در گزارشی مدعی شده که "ویلی سانیول" ممکن است در روزهای آینده به عنوان سرمری تیم ملی ایران انتخاب شود. سانیول که در شبکه RMC به عنوان کارشناس فعالیت می کرد از این سمت کناره گیری کرده تا با قراردادی 4 ساله هدایت تیم ملی ایران را عهده دار شود. 
 
سانیول به عنوان مربی بایرن در سال 2017
 
سانیول در دوران فوتبال خود 9 سال برای تیم بایرن مونیخ به میدان رفت و از بازیکنان ثابت تیم ملی فرانسه نیز محسوب می شد، او در سال 2017 مقطعی را به عنوان مربی در بایرن مونیخ حضور داشت و در یک مقطع دوساله به عنوان سرمربی تیم بوردو مشغول به کار بود.
 
  • تکذیب خبر توسط فدراسیون فوتبال
این ادعا درحالی مطرح شده که پیش از این هم خبرهایی از حضور آندره‌آ استراماچونی و گابریل کالدرون به عنوان جانشین اسکوچیچ شنیده می شد. فدراسیون فوتبال اما به این شایعه واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد، امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال در مورد ادعای سایت فرانسوی گفت: هیچ مذاکره ای میان فدراسیون فوتبال ایران و "ویلی سانیول" وجود نداشته است، تیم ملی تحت نظر اسکوچیچ به فعالیت خود ادامه خواهد داد. بر این اساس، موارد مطرح شده در اینباره مانند شایعات مشابه گذشته عاری از واقعیت می باشد. 
 

امتیاز 3.69/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه