استقلال با برد تراکتور صدرنشین شد ؛ بازگشت شیخ با 2 گل

در دیگر دیدار امروز تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.
استقلال با برد تراکتور صدرنشین شد ؛ بازگشت شیخ با 2 گل

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، در ادامه هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیج فارس تیم های تراکتور تبریز و استقلال تهران در ورزشگاه یادگار امام به مصاف هم رفتند. این دیدار با برتری استقلال به پایان رسید تا آبی ها به صدر جدول لیگ صعود کنند.

تیم های تراکتور و استقلال از ساعت 14 و 30 دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تبریز مقابل هم قرار گرفتند، تراکتور درحالی پای به میدان گذاشت که دو بازیکن کلیدی خود یعنی اشکان دژاگه و احسان حاجی صفی را در ترکیب ثابت نداشت. بازی در نیمه اول متعادل دنبال می شد، تا اینکه در دقیقه 37 پاس اشتباه مسعود شجاعی به شیخ دیاباته رسید و این مهاجم گلزن موفق شد دروازه تراکتور را باز کند، نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم، استقلال بار دیگر از اشتباهات عجیب مدافعان تراکتور استفاده کرد و 2 گل دیگر را توسط مهدی قایدی و شیخ دیاباته به ثمر رساند. مسعود شجاعی که به عنوان بازیکن-سرمربی در تراکتور فعالیت می کند چند تغییر همزمان را در تیمش ایجاد کرد، دژاگه و حاجی صفی وارد زمین شدند و تراکتور شکل هجومی به خود گرفت. در ادامه تراکتور حملات زیادی روی دروازه استقلال ترتیب داد اما فقط یکبار توسط عباس زاده موفق به گلزنی شد.

این دیدار درنهایت با برتری 3 بر یک استقلال تهران به پایان رسید، استقلال با این نتیجه 22 امتیازی شد و به صدر جدول لیگ رسید. در دیگر دیدار امروز تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

 

امتیاز 5/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه