ارکستر فیلارمونیک برلین سایت خود را رایگان کرد

ارکستر فیلارمونیک برلین پس از تعطیلی به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، آرشیو ویدیویی سایتش را رایگان در اختیار دوستداران موسیقی کلاسیک گذاشته است.
ارکستر فیلارمونیک برلین سایت خود را رایگان کرد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ایران زمین، به دنبال شیوع فراگیر ویروس کرونای جدید که با نام کووید_19 شناخته می‌شود، قرنطینه و فاصله‌گذاری فیزیکی در سراسر دنیا اجرا شد. مردم برای حفظ سلامت خود به ناچار در خانه ماندند. این امر اوقات فراغت بسیاری برای اکثر مردم ایجاد کرد؛ از سوی دیگر بار روانی این پاندمی سلامت روحی و روانی افراد را مورد تهدید قرار می‌دهد.

از این‌رو، بسیاری از نهادها درصدد آن برآمدند تا گذران این دوران را برای همه افراد تسهیل کنند و از بار روانی آن بکاهند.

به‌عنوان مثال، نهادهای فرهنگی و هنری بسیاری محصولات خود را به صورت رایگان و یا با تخفیف بسیار  زیادی در اختیار علاقمندان قرار دادند تامردم را تشویق به در خانه ماندن کنند و جهان موفق به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا  شود. در این راستا ارکستر فیلارمونیک برلین آرشیو ویدیویی سایت خود را به رایگان در اختیار مخاطبان موسیقی قرار داده است.

این آرشیو ویدیویی شامل فیلم کنسرت‌های ارکستر فیلارمونیک برلین و چندین فیلم مستند درباره موسیقی کلاسیک است.

برای تماشای این کنسرتها و فیلمهای مستند،باید ابتدا در سایت (https://www.digitalconcerthall.com) ثبت نام کرده بعد از کلیک بر روی (Register now)، جاهای خالی فرم را با نام کشور،ایمیل و گذرواژه دلخواه خود تکمیل کنید

بعد از ثبت‌نام می‌توانید به گشت‌وگذار رایگان در تالار دیجیتال ارکستر فیلارمونیک برلین بپردازید.

امتیاز 3.87/5

دیدگاه کاربران

اعداد وارد شده صحیح نمی باشد
ثبت دیدگاه