چهارشنبه، 31 شهريور، 1400 | Wednesday 22nd of September 2021
۰۳:۳۵
دفاعی نظامی - کد خبر : 12432
سه شنبه، ۲۳ شهريور، ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۵

ارتش در حال ساخت شناورهای راهبردی جدید،برای حضور مستمر در اقیانوس ها

امیر سرلشگر موسوی بر ساخت ناوبندر و ناوشکن‌های جدید باتوجه به مأموریت‌های آتی پیش روی نیروی دریایی رهبردی ارتش در آب‌های اقیانوسی، تاکید کرد

ارتش در حال ساخت شناورهای راهبردی جدید،برای حضور مستمر در اقیانوس ها

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین ، فرمانده کل ارتش بر ساخت ناوبندر و ناوشکن‌های جدید باتوجه به مأموریت‌های  آتی پیش روی نیروی دریایی راهبردی ارتش در آب‌های اقیانوسی، تاکید کرد.

براساس این گزارش ،امیرسرلشکر موسوی ضمن تاکید بر توانمندی ارتش و نیروهای مسلح کشور در ساخت انواع شناور اعم ازناوشکن  و تجهیزات پشتیبانی دریایی بیان داشت: اگر در دوره‌ای کار ساخت ناوشکنی مانند «جماران» بیش از ۱۰ سال طول می‌کشید، امروز با توجه به بهره‌گیری از تجربیات به دست آمده، این روند تسریع شده و در کمترین زمان ممکن ناوشکن و تجهیزات مورد لازم در حوزه دریایی ساخته می‌شود.

وی با اشاره به ارتقاءیافتگی  سامانه های مورد استفاده در ناوشکن‌های جدید نسبت به نمونه‌های پیشین  ، افزود: این روند رو به پیشرفت در سطح نیروی دریایی و دیگر نیروها نیز وجود دارد و با اتکا به ظرفیت‌ها و توان متخصصان داخلی به دست آمده است.

فرمانده کل ارتش  با اشاره به  حضور تاثیرگدار و قابل محاسبه  در عرصه اقیانوس ها و نیازمندی ماموریت هایی از این دست به تجهیزات پیشرفته را بسیارمهم دانست و تاکید کرد : نیروی دریایی که می‌خواهد در همه اقیانوس‌ها حضوری مؤثر داشته باشد، باید به لحاظ تجهیزاتی، کامل و از توانمندی لازم برخوردار باشد.

 امیرسرلشکر موسوی در پایان، با تاکید بر مأموریت‌های پیش روی نیروی دریایی راهبردی ارتش در آب‌های اقیانوسی، از ساخت ناوبندر مشابه ناوبندر مکران و ناوشکن‌های جدید جهت اجرای مأموریت‌های آتی خبر داد.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار دفاعی نظامی
پربیننده‌ترین اخبار دفاعی نظامی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز چهارشنبه، 31 شهريور، 1400
بیماری روانی ممکن است که یک تجربه شایع در زندگی باشد
حسین قلاب دوز
بیماری روانی ممکن است که یک تجربه شایع در زندگی باشد

طبق آزمایش های صورت گرفته افرادی که همواره از سلامت روانی برخوردار بودند، اکثرا مزایایی در بزرگسالی داشتند. این افراد به طور میانگین تحصیلات بهتر، شغل بهتر، روابط بهتر و هم چنین رضایت بیشتری نسبت به زندگی از افراد دیگر داشته اند.