پنجشنبه، 31 خرداد، 1403 | Thursday 20th of June 2024
۱۴:۲۰
اجتماعی - کد خبر : 3346
دوشنبه، ۲۵ فروردين، ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

ارائه خدمات رفاهی وبهداشتی به افراد بی‌خانمان درشرایط ویژه کرونایی

معاون شهرسازی ومعماری شهرداری تهرانبه عنوان شهردار شب از چهار منطقه ۲۱، ۱۸، ۱۹، ۱۶ و مکان اسکان کارگری و گرمخانه منطقه۱۸ بازدید کرد و بر ارائه خدمات بیشتر به افراد بی خانمان تأکید داشت.

ارائه خدمات رفاهی وبهداشتی به افراد بی‌خانمان درشرایط ویژه کرونایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ایران زمین، عبدالرضا گلپایگانی در کسوت شهردار شب پایتخت مسئولیت خود را از ساعت ۱۹ آغاز کرده و با حضور در منطقه ۲۱ از مسیل رودخانه قوری چای بازدید به عمل آورده و به معاون شهرسازی این منطقه در خصوص کنترل وضعیت پروانه‌های صادره در این محدوده دستورات لازم را صادر کرد.

وی همچنین به ارائه خدمات و نظافت معابر شهری این منطقه نظارت کرد و از نزدیک با کارگران و مدیران این منطقه گفتگو کرده و موارد لازم را یادآور شد.

گلپایگانی با حضور در منطقه ۱۸ به همراه شهردار این منطقه سری هم به مکان اسکان کارگری زده و از نحوه ارائه خدمات به پاکبانان و محل اسکان این افراد بازدید به عمل آورد. شهردار شب با حضور در ناحیه ۲ منطقه ۱۸ ضمن بازدید از بخش‌های مختلف گرمخانه این منطقه؛ بر ارائه خدمات به افراد بی خانمان و رسیدگی به مشکلات این افراد تأکید کرد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران پس از بازدید میدانی از حریم شهرداری منطقه ۱۸ ضمن تأکید بر صیانت از حریم منطقه و جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در خصوص بررسی مسائل مسیر رودخانه قوری چای با شهردار منطقه تبادل نظر کرد.

شهرداری منطقه ۱۹، مقصد بعدی شهردار شب بود که با سرکشی به این منطقه به همراه معاون شهرسازی از ناحیه ۳ این منطقه بازدید به عمل آورده و در جریان مسائل و مشکلات این منطقه قرار گرفت.

شهردار شب در ادامه گشت شبانه خود با حضور در ساختمان ستادی این منطقه در جریان چگونگی ارائه خدمات پرسنل شیفت شب قرار گرفته و ضمن گفتگو و بر رفع موارد مطرح شده تأکید کرد.

با حضور شهردار شب در منطقه ۱۶، بازدید فنی از وضعیت کلان حوزه ساخت و ساز این منطقه نیز به عمل آمد.

هم چنین با توضیحات یکی از مسئولان شهربان این منطقه، گلپایگانی در جریان چگونگی جمع‌آوری و ساماندهی افراد بی خانمان در حوالی میدان شوش و خدمات ارائه شده به آنان قرار گرفت.

گلپایگانی ارائه خدمات رفاهی و بهداشتی به افراد بی خانمان را در شرایط خاص کشور و شیوع بیماری کرونا بسیار با اهمیت خوانده و تأکید کرد که شهرداری تهران تمام توان خود را برای ساماندهی این افراد به کار خواهد بست تا از آلام این افراد کاسته شود.

معاون شهردار تهران تصریح کرد: ارائه خدمات به محلات کم برخوردار و افزایش سطح سرانه خدماتی می‌تواند کاهش آسیب‌های اجتماعی را به همراه داشته باشد و در این مسیر شهرداری تهران نسبت به سایر دستگاه‌های متولی همواره پیش قدم بوده تا شعار" تهران شهری برای همه "را محقق سازد.

در ادامه شهردار شب با پیاده روی در خیابان شهید صابونچی و معابر این محدوده در جریان وضعیت ساخت و ساز و ساماندهی این محله قرارگرفته و نکات ضروری را برای حل مسائل موجود به معاون شهرسازی منطقه یادآور شد.

حضور در مرکز کنترل ترافیک و مانیتورینگ و رصد پیام‌ها، پایان بخش گشت شبانه شهردار شب بود.

ثبت نظر
نام و نام خانوادگی :
نظر خود را بنویسید :
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار اجتماعی
پربیننده‌ترین اخبار
آخرین اخبار
اخبار برگززیده ...
به نظر شما نتیجه برجام چه تاثیری بر معیشت مردم می گذارد؟
تاثیر بسیار مطلوب بر اقتصاد و معیشت مردم
بدون تاثیر
تاثیر بد و مخرب در دراز مدت بر اقتصاد و امنیت ملی
ثبت رای
قیمت لحظه ای
در حال بروز رسانی ...
دلار
بیت کوین
یورو
لیر
پوند
دلار کانادا
یوان چین
کرون سوئد
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
سکه
انس طلا
مثقال طلا
طلای ۱۸
تمامی قیمت ها به ریال می‌باشد.
در حال بروز رسانی ...
نفت برنت
در حال بروز رسانی ...
بورس
در حال بروز رسانی ...
شهروند خبرنگار ...
تقویم روز پنجشنبه، 31 خرداد، 1403
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد
تحلیلگر ایران زمین
ربات ChatGPT؛ هوش مصنوعی مُچ هوش انسانی را خواباند؟ وقتی هنوز زبان انسانی دست برتر را دارد

ربات Chat GPT این روزها سروصدای بسیاری به راه انداخته و بسیاری از علاقه‌مندان به این حوزه، هر روز مشغول چت کردن با رباتی هستند که با شما حرف می‌زند، راهنمایی‌تان می‌کند و حتی کارهایتان را با سرعتی باورنکردی انجام می‌دهد؛ آن هم تا حدی زیادی رایگان!